Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérnék. A terhesség...

Segítséget kérnék. A terhességem 28. hetén végzet vizsgálaton azt állapitották meg hogy 1fokban érett a méhlepényem. Ez nagy baj ennyi hetesen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor 3. fokban volt érett, örülj neki, a legelejétől 1. fokban érett elvileg.

Így, hogy hamar elöregedett nekem, így is a 39. héten szültem, 4 kiló 10 dekával született a gyerkőc, 10/10-es APGAR-ral,makk egészségesen, de amit a baba után kihúztak belőlem méhlepényt... Pfejj... Mint egy 40 éve láncdohányos ember tüdeje...

Szóval nincs baj, tökéletes a méhlepényed.

2014. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez ilyenkor természetes. Kb a 25. hétig 0 állapotú, és azután kezd el öregedni, és folyamatosan érik a 3 fokozatig. tehát 25. hét után 1-es fokozatú, a 28. hétben ez teljesen jó.
2014. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) csak féltem mert az orvos szerint ez még korai..
2014. jún. 17. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy első fokban érett lepényt akartál írni, nem másod fokban érettet?

Most néztem meg az uh leleteimet, amiket még kaptam, amikor a fiammal terhes voltam, először a 12 hetes leletemet volt méhlepény érettség, nekem már akkor 1. fokban érett volt a méhlepényem és csak a 33. héten volt 2. fokban. Amúgy a fiam teljesen egészségesen született a 38. héten 3960 grammal és 54 cm-el.

Szóval 28. héten egyáltalán nem gond ez a méhlepényérték. Mondhatni teljesen normális. Ha nekem már 12 hetesen ennyi volt, akkor neked meg aztán pláne nincs okod aggódni.:)

2014. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!