Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség egy fertőző bűn,...

A terhesség egy fertőző bűn, aki terhes azt kövezzük meg!?

Figyelt kérdés

Most komolyan, ahova én járok terhesrendelésre, vérvétel stb, úgy néznek a kismamákra, mintha leprásak lennének.

Lökdösik, taszigálják őket, előre nem engednék a sorban 1 centivel se. Buszon majdnemhogy lerugdosnak, mert sok helyet foglalsz stb.

Én látom rosszul vagy tényleg velük van a baj?


2014. jún. 19. 09:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
hát még ilyet én sem tapasztaltam. jó olyan volt hogy nem adták át a helyet, de ha láttam hogy nincs hely (pl.: buszmegálló) akkor nem állok a szájukba. ha rosszul vagyok vagy hasonló majd szólok. terhesgondozáson, sztk, szintén aranyosak, szinte zavarba ejtően...előre engednek a betegfelvételnél, helyet átadják, illetve érdeklődnek a pici iránt. ha sétálok, illetve ülök egy padon, mosolyognak az emberek a pocakomra. tehát nekem eddig minden oké :)
2014. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Se a rendelőben, sem buszon, sem boltban még csak hasonlót sem tapasztaltam. Sőt, inkább mindenhol megkérdezik,még vadidegenek is, hogy bírom a meleget, hogy vagyok, mikorra várom, milyen nemű lesz a baba, és minden jót kívánnak.

39hkm

2014. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 ivilicious ***** válasza:
90%

én Budapesten élek, naponta 1órát tömegközlekedek munkahelyre, 4es6os villamos és 5ös busz...26.hét utolsó napjait taposom, én amúgy egyszer sem kaptam helyet, nem is várom el,jó,lehet jól esne,mert pl tegnap is olyan rosszul voltam,hogy majd össze estem, és kajak még félrelökött egy pasi,hogy a lehajthatós "rászoruló" székre leüljön...meg kb folyamatosan a hasam előtt tartom a kezeim, hogy nekem ne jöjjenek, főleg mikor annyi hely nincs a villamoson,hogy 1centit megmozduljak..

egyszer volt az,hogy egy néni meg látta a pocakot a buszon és mindenkit hátra taszigált,hogy én szálljak fel először :)

2014. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a cukorterheléses vérvételnél voltak ilyen tapasztalataim. Nálunk azért néznek ferde szemmel a kismamákra, főleg az idős emberek, mert előre kell engedni őket. Ha sima vérvételre megyek, akkor már csak a végére megyek oda, addigra elfogy a tömeg:)

Egyébként mindenhol máshol pozitívan állnak hozzám.

27 hkm

2014. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

En Pesten lakom - masok szerint a bunko, primitiv, gyokerek varosaban - es ket gyermekem van. 3 eves es 4 honaposak.

Sosem volt semmilyen problemam senkivel sem, pedig egyik gyereknel se volt fogadott orvosom, sztk-ba jartam a vizsgalatokra.

Mindig kedvesen elbeszelgettem masokkal, 80%-ban nem gyerek temarol, terhessegrol.

A buszon mai napig egybol atadjak a helyet fiatalok, idosek egyarant. A boltba is sokszor elore szeretnenek engrdni, de hova rohanjak?! Total raerek varni a soromra. Raadasul a gyereknek is meg kell tanulnia, hogy varakozni kell turelemmel.

A nagylanyom ezt jol tudja mar, szepen all mellettem. Nem pakolja le a fel kasszasort unalmaban es nem is hisztizik a 8383.csokiert. A kicsi meg megtanulja majd, ha elkezd jarni, mert akkortol mar nem hasznaljuk a b.kocsit, csak nagyon ritkan. Bar, ha olyan, mint a novere, akkor meg annyira se ul bele, hogy kipihenje a setat, mert elfarad. Menni fog ezerrel, amig birja :))


Raadasul nekem sosem szoltak be olyanokat, amit irtal. Egyszer belem jottek, akkor is uvoltve szallt ki a masik autos, de amint meglatott egybol visszafogta magat. Arrol nem beszelve, hogy o volt a hibas, amit el is ismert.


Azert orulok, hogy meg sem a hul.ek es bu,kok fovarosaban lakom. Ezek szerint ahol te laksz, ott tobb ilyen ember el.

2014. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem csak te reagálod túl, vagy mert terhes vagy elvárod,hogy mindenki körül ugráljon amit persze nem tesznek meg.

Terhesgondozáson naponta 25 nő megfordul egy hónapba akkor 500 terhes nőt látnak, persze hogy nem nagy csoda.

2014. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
73%

Velem is mindenhol kedvesek voltak.Kivève a terhesgondozàson az aszisztensöt.Próbàltam nem felvenni,de amikor màr harmadszor voltam ès fèlre ia tàjèkoztatott,kicsit beolvastam neki....a vègèn jól elbeszèlgettünk.Utàna kîvètelesen kedves volt velem.

ÈN most tapasztalom azt hogy az emberek bunkók.Màr megvan a pici.Màsfèl èves.Ha üvölt a sorba mèg akkor is kèpesek elèm beàllni,nem engednek àt a zebràn ahol nincs làmpa.Sokszor fèl óràkat kell sorba àllnom a gyógyszertàrba,hiàba hisztizik,mert a mami beszèlget az eladóval...Persze azèrt vannak rendesek is.

2014. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%
Azt csak én nem értem, ha üvölt a gyerek, akkor miért kéne előreengedni? Más lehet, hogy siet. A másik oldalt is nézni kéne. Lámpa nélküli zebránál meg erényesen kell átvonulni, hidd el, meg fognak állni, szemkontaktast felvenni autóssal.
2014. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
2014. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán tapasztalom egyiket sem, sem a bunkóságot, sem a túlzott udvariasságot, előzékenységet. Nem szólnak be meg hasonlók, de azért előre sem szoktak engedni sehol. 1-2 ember néha megkérdezi, hogy birom a meleget, mikorra várom a picit, de max. ennyi. Nem ugrálnak körbe, de nem is bunkóznak.
2014. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!