Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a rosszul letek ellen?

Mit tegyek a rosszul letek ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hetesek vagyunk.Èn már ezt nem bírom, minden ki jön belőlem, hányingerem van egész nap, nem bírok enni. Ha elkezdek enni is rohamo hányni utánna.. Nem bírom már ùgy ennék egy jòìzűt :(

Segìtseetek kérlek :(



2014. jún. 18. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ki kell várni még elmúlik. Ém tavaly ugyan ebben a cipőben jártam, szörnyű volt. Aztán egyik napról a másikra elmúlt. Tudom nem segítettem sokat, de én minden praktikát kipróbáltam, de semmi sem segített.
2014. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mindig gyömbért rágcsáltam, és jó korán még az ágyban reggeliztem. Ami tényleg segített, az az volt, hogy dolgoztam, ami teljesen lekötötte a figyelmemet, de így is sokszor kellett kekszeznem, mindig csak egy-egy falatot, az enyhítette a hányingert. Tudom, hogy nagyon nehéz, kitartás, elmúlik.
2014. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!