Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba nyomja ki magát...

Ha a baba nyomja ki magát akkor keményedik a has?

Figyelt kérdés
39hetes vagyok és egyre többször érzem hogy a babám nyomja ki magát.ilyenkor teljesen eldeformálódik a hasam és keménynek érzem,feszít és a derekam is fáj.ez most igazi keményedés vagy csak azért érzem mert a baba feszíti a hasamat??
2014. jún. 19. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Is-is, én ezeket inkább már jóslófájásnak nevezném. Nézd meg ilyenkor a méhednek közvetlenül a melled alá eső részét, ha nagyon kemény, akkor jósló.
2014. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mikor a babám nyomta ki magát, akkor egy-egy ponton vagyis területen volt kemény a hasam, amikor pedig keményedett a pocim, akkor az egész hasam olyan volt mint egy jó kemény dinnye (mindenhol kemény volt, nem csak egy ponton).
2014. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát valahogy mindig máshol kemény.vagy pukli van vagy keresztben érzem a mellem alatt.olyan mintha oda nyomná valamijét de akkor ott mindenhol kemény.a hasam alja nem.
2014. jún. 19. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
39 hetesen már jó nagy a baba,teljesen kitölti a pocakot,ha picit is kinyomja magát vagy próbál nyújtózni,elég nagy részét megfeszítheti a hasadnak. De ha igazi keményedéseid vannak,már az sem gond :-)
2014. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj hogy nem tudom hogy ez a baba vagy keményedés??
2014. jún. 19. 21:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha joslo lenne azt egyertelmubben erzed, hogy nem kemenyedes...
2014. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem van, hogy kinyomja magat es abbol jon a kemenyedes. Olyankor az egesz hasam kemeny, feszit mindenhol es faj. Kivulrol tapintasra is kemeny, mint egy kemeny golyo. Ha csak egy resze a hasadnak, akkor az csak a baba
2014. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok mint te,kedves utolsó válaszoló!Kinyomja magát és bekeményedik a hasam,de csak a mellem és a köldököm közötti részen és van hogy a derekam is elkezd fájni.Akkor ez most minek számít??Ez fájás vagy mi?
2014. jún. 20. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem fontos ezt felcímkézni, tök mindegy, hogy mi ez. Sétálgass inkább vagy olvass, ne figyeld magad ennyire. A szülést fel fogod ismerni, ha ezen aggódsz, ne izgulj.
2014. jún. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!