Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez jósló vagy már rendes fájás?

Ez jósló vagy már rendes fájás?

Figyelt kérdés
39.hetet töltöttem tegnap és tegnap kezdődött délután hogy óránként 1x-2 keményedett a hasam és fájt a derekam majd elmúlt.Igazából 1-2x volt hogy nem tudtam eldönteni hogy a hasam keményedik vagy a baba nyomja ki magát.este újra kezdődött éjjel elmúlt.és most óránként 1x érzem ezt a tompa menzi szerű fájdalmat és derékfájást meg ami érdekes melegség érzetet.kedden császároznának elméletileg.Szerintetek ez már az vagy csak jósló?
2014. jún. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Jósló lehet még. Az igazi olyan, mint a menstruációs görcs.

Boldog babázást kívánok! :)

2014. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

38 hetesen en is ereztem igy. neha azt hittem, hogy meg fogok szulni es nekem is programozott csaszarom volt. Aztan sikerult kihuzni a csaszarig, igaz engem 39 hetesen mar megcsaszaroltak.

2 honapos kisfiu anyukaja

2014. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a jósló fájás elmúlt, ha például lepihentem vele. Na, amikor az igaziak jöttek, az nem múlt el fekvésre sem és kb fél-egy percig tartottak. Akkor már irány a kórház.
2014. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig amíg elmúlik csak jósló.Ha össze vissza jönnek,de folyamatosan és nem múlnak el,akkor számíthatsz rá,hogy elkezdődött a dolog,de a kórházba csak akkor kell menni,ha szabályos 10 vagy 5 percenként jönnek,illetve ha elfolyik a m.víz akkor pedig azonnal.
2014. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!