Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 6+6 hetesen az uh-on azt...

Ha 6+6 hetesen az uh-on azt mondják, hogy 9 hetes a magzat, akkor tuti nem számolták el, hanem két héttel korábban fogant? De hogy?

Figyelt kérdés

Mensi szerint 6+6 voltam, de azt mondták, hogy 9+ vagyok. 29mm-re mérték a babát és látható volt már a kis feje, teste és négy gombócként a végtagjai.

Az előző ciklusban pont jó időpontban voltunk együtt félidőben-nem teszteltem, nem mértem hőmet, de éreztem a peteérést. De utána megjött a mensim erősebben, mint szokott, így nem teszteltem. Viszon a következő mensi előtt egy héttel már voltak reggeli rosszulléteim, így teszteltem és azonnal pozi lett. Aztán mentem uh-ra és ott mondták, hogy nagyobb a baba. Kedden megyek a 12 hetes uh-ra-új számítás szerint 12+6 leszek. A terheskönyvembe a védőnő mégis a mensi szerint írt ki.

Ha ilyen korán mérték nagyobbnak, akkor tuti, hogy nem elmérték, hanem 2 héttel előbb fogant, ugye?


2014. jún. 20. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne ugyanis en is igy jartam. Elvileg 8 hetes kellett volna lennem de 10 voltam a masodik uh mikor csinaltak.
2014. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kis varázslók:D Valahogy azt számoltam, hogy mensi előtt kellett akkor, hogy foganjon, mert ha mensikor már ott lett volna, hát kizárt dolog, hogy az az erős vérzés ne vitte volna ki. Így szerintem tuti, hogy pont akkor ért oda, mikor kiürült a szoba:D...de akkor hova ágyazódott be?:D
2014. jún. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!