Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már köztetek olyan...

Volt már köztetek olyan lombikos, akiknek fagyasztott embriókat ültettek be és így lett sikeres terhessége?

Figyelt kérdés
úgy néz ki, hogy az első sikertelen lombik után ebben a hónapban visszakapom a fagyasztott embriókat. 3 db van lefagyasztva, remélem felélednek:) Kíváncsi vagyok, hogy volt-e/ van-e köztetek olyan aki hasonló cipőben jár?
2010. jan. 4. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen én most december elején kaptam vissza szintén 3 fagyibabát, és most boldog 6 hetes kismami vagyok :)Ne add fel, nekem is a második beültetésem volt.
2010. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sima lombik, barátainknak fagyasztott lett sikeres, ott 3 éves a nagylány.
2010. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó, hát ezek nagyon jó hírek:) És Nektek hány embrió lett lefagyasztva és hány "kelt életre"? Izgulok, hogy minden rendben legyen, bár most tuti nem fogok annyit stresszelni mint az első beültetésnél...
2010. jan. 4. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem én... húgom keresztanyja lányának fagyis kisfia van. Egészséges, tökéletes gyerek. Nagyon sok bajjal küzdött, a terhesség ellen dolgozott a szervezete. Az első babája, egy kislány lombikos, de nem fagyis.

A BMC-nek köszönheti a gyerekeit.

2010. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a BMC-be jártam. 9 petét tudtak megtermékenyíteni, amiből 5-t tudtak lefagyasztani. Nekem az első alkalommal 2-t ültettek be, második alkalommal 3-t, itt maradt egy babó. Tehát mindannyian felébredtek a fagyasztásból. Drukkolok neked.
2010. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is van két fagyis babám most megyek majd a beavatkozásra.Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen gyogyszereket kell majd szedni ill.milyen hormont adnak.Én is a BMC be járok.
2010. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egy fagyikánk volt; most itt ugribugrál a pocakomban :-) Minden rendben vele; felébredt (nyilván, ha itt van), nem volt semmi gond :-)

Spontán ciklusban kaptam vissza, Crinont és Utrót kellett használnom. ÉS eleinte egy kis HCG-t :-)

2014. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!