Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő azt mondta van egy...

A védőnő azt mondta van egy kis fehérje a vizeletembe. De mitől? A vérnyomásom jó, a lábam egy kicsit dagad, de a doki azt mondta, hogy ezekben a hetekben már normális.36 hetes vagyok és nagyon ijedt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Hát a fehérje az gyulladásra utal. Nincs sok köze a lábdagadáshoz, meg a vérnyomáshoz sem.

Mivel nem vészes, ezért valószínű, hogy csak kisebb betegség jele, pl. torokgyulladás, vagy ilyesmi.

2010. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat,hogy szennyezett volt a minta. Kis bakik vannak ilyenek. Ne ijedj meg. vigyél valamelyik nap egy kontroll középsugaras vizeletet a védőnek. Kellett is volna kérjen tőled. Ha abban is van akkor az utalhat gyulladásra is, beszélj az orvosoddal ha izgulsz.
2010. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A torokgyulladástól is lehet fehérje a vizeletembe?

vagy 3 napig fájt a torkom utána el kezdett folyni az orrom most meg köhögök.Laborba kell mennem de meg vagyok ijedve!

2010. jan. 4. 12:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és előttem lévő kismaminak is volt,neki még gennye is,hogy őszinte legyek nem igazán mosogatta csak zsipp-zsupp és kész.
2010. jan. 4. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nincs tisztában a dolgokkal, van köze hozzá.A toxémia jele a magas vérnyomás, vizesedés, fehérjevizelés.Nekem mind a három megvolt, így 34 hetesen befektettek a kórházba.38 hét négy naposan született meg a kisfiam, másnap akarták megindítani a szülést, annyira rosszak voltak az eredményeim, de beindult magától a szülés.A kisfiam kis súlyú lett, mert a toxémia miatt nem tudta a lepény táplálni, éhezett odabent.Csont és bőr volt.Nagyon oda kell figyelni, szerezz be egy vérnyomásmérőt, és méregesd minden nap többször.Az eredményt írd fel.Ha maga, akkor azonnal doki.

Nem akartalak megijeszteni, de jobb odafigyelni.Egyébként jól írta valaki, hogy szennyezett vizelet miatt is lehet.Középsugárból add a vizeletet, úgy, hogy közben törölközz meg nedves törlőkendővel.

2010. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én felfáztam a múlt héten, már szedek rá gyógyszert, de még minidg tart egy picit, ezért volt ma fehérje az én pisimben is.

19 hetes

2010. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!