Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésre mennyi pénzt adjak,...

Szülésre mennyi pénzt adjak, és mikor Jenei Katalin doktornőnek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A doktornőt speciel nem ismerem, de kérdezd meg tőle, hogy mennyi az annyi. Én annó az orvosomtól megkérdeztem, azt válaszolta, hogy annyit adjak, amennyit gondolok. A pénzt meg az utolsó nap, a varratszedésnél adtam oda neki.
2010. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A debreceni Jenei Katinak? Egy fillert se adnek, kontar, amit egy kollegaja is elismert nekem. Bocs.
2010. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt hogy ki kontár ki nem ne feszegessük szerintem!Én is mást tartok kontárnak te is!Ennyi!


Egyébként nem ciki megkérdezni hogy mennyit kérne?

2010. jan. 5. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
17:01 csak magát minősíti, meg az a kedves kollega is marha nagy szaktekintély lehet, aki ilyet mond a Doktornőről, akinek nagyon sok gyerek köszönheti az életét. Gondolom aki ilyet mond a kollegájáról az csak irigy lehet... Jenei Katalin egy nagyon lelkiismeretes, óriási szaktudású orvos. Aki rá bízza magát az nyugodt lehet!A stílusáról meg csak annyit, hogy nem bratyizik, de gondolom nem is ezért mennek hozzá. De nagyon rendes.
2011. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17:01-es, magát minősítő vagyok:


Röviden: magánbetegként mentem hozzá egy tízezressel a zsebben. Órákat vártam, mire fogadott, ahol végig lekezelően beszélt velem. Megállapította, hogy nem eshetek teherbe természetes úton, amit én szentírásnak vettem. Pár hónap múlva rosszulléttel orvoshoz mentem, a doktornő diagnózisa alapján nem vizsgáltak terhességre, s sokként ért, mikor borzasztó fájdalmak között 1 hét leforgása alatt elvetéltem. Ha felmerült volna bennem vagy az orvosomban, hogy terhes lehetek, talán nem halt volna meg a babám. A kórházban (külföld), ahol elvetéltem a maláj ápoló (nem orvos!) teljesen kiakadt, hogy egy felelősségteljes szakorvos ilyen diagnózist állított fel, mikor míg egy nőnek van méhe nem lehet kijelenteni, hogy nem eshet teherbe. Később visszamentem a klinikára is és ott is kiakadtak a diagnózison. Hát ennyi, jól minősítettem magam megint gondolom. A stílusa meg gyomorforgató. Több ismerősöm is járt hozzá egy darabig, de mindenki kiakadt rajta ezért vagy azért. Persze mindenkinek szíve-joga a választás, biztos sokaknak segített, én jót még nem hallottam róla, ennyi.

2011. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
10 ezres a zsebben hmm, nem értem ez miért fontos... talán majd e miatt máshogy bánnának vagy hamarabb fogadnak? Ezt elvárni eleve gáz. Várni, az mindig benne van a pakliban. Kár volt egy ilyen diagnózist szentírásnak venni, akár egy páciensnek, aki gyereket akar, és egy orvosnak meg pláne, úgy hogy ő nem bizonyosodik meg a dolgokról. Ha én igazán gyereket akarnék, egy ilyen diagnózis után biztos fordulok más vélemény után is. Az orvos meg bizonyosodjon meg MAGA a beteg állapotáról. Szóval itt kevés dolgot lehet a doktornő fejére vetni.Hallani meg sokmindent lehet aminek a fele sem igaz.
2011. márc. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!