Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adna vki pár tippet, h majd...

Adna vki pár tippet, h majd hogyan boldoguljak 3 picivel? (első baba van még csak ő most 10 hós, ill az ikrek még a pocakban)

Figyelt kérdés
Előre is köszi
2014. jún. 25. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm a 15 hós fiát bölcsibe adta, mielőtt a kicsik születtek. Így is elég nehéz neki, azt mondja. Pedig rendszeresen segít a nagymama is.
2014. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nővérem volt hasonló helyzetben, másfél volt a "nagy" amikor jöttek a kicsik. Szép dolog az biztos, de azért nagyon fel kell kötni a gatyót. Nálunk anyukám járt nagyon sokat hozzájuk segíteni, főleg fürdetésnél és etetésnél. Igazából a nap 24 órájában elkel a segítség. Strapás nagyon. Ha egyedül vagy, akkor szerintem csak a szigorú napirend segíthet, persze csak miután már a kicsiknél is kialakul valamiféle rend. Nővéreméknél most a kicsik másfél évesek a nagy 3. Így, hogy mindegyik jár és el tudják mondani mi a helyzet, könnyebb... Most, hogy ők túl vannak a nehezén, én újítok be egy babóval, nehogy unatkozzunk. Nálam csak 1 van a pociban és első. Megértem, hogy aggódsz. Én emiatt az egy miatt is aggódom, hogy mi lesz, nálad pedig már hárman lesznek. Rengeteg kitartást és sok-sok boldogságot Nektek!
2014. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 25. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!