Nagyon aggódom!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül 6 hetes terhes vagyok, és 2 napja azt vettem észre, hogy a melleim, amik eddig úgy fájtak, hogy majd leszakadtak, már nem fájnak annyira. Fájnak ugyan, de nem annyira. :S Olyan ideges vagyok emiatt, mert 2 év után jött ez a baba, és nem szeretném elveszteni. :(

Volt valaki így? Mi lett végül? Van okom aggódni.

Normális lenne, hogy ilyen hamar múlik ez a tünet? Ezenkívül más nincs, csak a fáradtság.

Köszi előre is.



2014. jún. 25. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
SEMMI BAJ! Komolyan! Nyugi! A terhes tünetek jönnek-mennek, nem jelent az ég világon semmit sem! Nekem 7. héttől semmi tünetem nem volt, mégis lassan egy éves a kisfiam! Nyugodj meg és élvezd a várandósságot! :)
2014. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Millió ilyen kérdés van már, ahol mindig sokan leírják a választ: a tünetek jönnek-mennek. Nincs okod aggódni. Hol jobban fáj, hol kevésbé, de lehet, hogy lesz olyan is, hogy egyáltalán nem fog fájni.

Nekem is kb 6. hétne feszült, utána egyáltalán nem. Akkor jött az émelygés, aztán 10. hét környékén egyik napról a másikra az is elmúlt. SZúrt a hasam az elején, nyúltak a szalagok, aztán egy időre az is elmúlt, majd középidőben visszatért.

Szóval mielőtt idegeskedsz, nézz utána.

2014. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kb a 4.héttől a 7. hétig fájt nagyon a cicim, utána nem. De addig meg nem volt hányingerem, a 8.héttől meg volt a 13. hétig, sőt esténként hánytam is. Szóval nyugi:)
2014. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm. :)

Már voltam egyszer orvosnál, akkor 8x3 mm-es petezsák volt.

1 hét múlva megyek újra dokihoz, remélem minden rendben lesz.

2014. jún. 25. 11:59
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetes, hogy utánajártam, és olvastam ezeket a kérdéseket, mégis úgy éreztem, hogy ki kell írnom, vagy inkább ki kell írnom magamból.

Köszönöm a válaszokat, próbálok megnyugodni. :)

2014. jún. 25. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. En is igy ereztem mint te. egyik-naprol a masikra mult el a cici fajas. en a 12.hettig nagyon hanytam, majd aztan az is hirtelen megszunt. En is sokat aggodtam minden valtozason, mivel elso terhessegem volt. Most mar 2 honapos egeszsges kisfiam van. Mindig azt mondtak nekem, jobban artok ha aggodok foyton valamiert,

Jo babavarast kivanok

2014. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Igazán megnyugtató a válaszod.

Igazából nekem nem múlt el, csak nem olyan erős a fájdalom, mint 3 napja.

Alig várom a szerdát! :)

2014. jún. 25. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!