Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt köztetek olyan aki...

Volt köztetek olyan aki használta baba várás előtt a Das gesunde plus a-z mama vitamint? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

1éve babát szeretnénk most jutottam wl oda h ki próbáljam wzt a fajta vitamint még orvosnál nem voltam de ismeroaom mesélte h ők 2,5 év után ennek a segítségével vagY a nélkül de sikerült a baba.

Párom 28 én 21 vagyok. 26-27 naposak a ciklusaim tavaj január óta nem védekezünk.


2014. jún. 25. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly egy évig szedtem. Előtte összehasonlítottam a többi MO-n kapható kismamavitaminnal, figyelembe véve az árát és a kiszerelés nagyságát is, és az jött ki, hogy míg hatóanyagilag kb, megegyezik a többivel, addig az ára sokkal kedvezőbb. (ha jól emlékszem 3 havi adag 1 vagy 2 ezer forint, míg más vitaminokból a 2-4 hetes adag kerül ennyibe)
2014. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanolyan jo, mint a tobbi multivitamn, csak joval olcsobb. Rosszul sem voltam tole.
2014. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyet szedek. Teljesen jó.
2014. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A próbálkozós időszakban (kb. egy évig) ezt szedtem, nem volt vele semmi gondom, hasonló összetételű mint a többi.

Azért amikor terhes lettem inkább váltottam a femibionra az aktív folsav miatt, biztos ami biztos.

2014. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Bocs az offért, de nagyon nem értelek. 1 éve próbálkoztok sikertelenül, akarsz valamit "tenni" az ügy érdekében, de dokihoz véletlenül sem mennétek el.


Ha valamilyen orvosi probléma van, akármit szedhetsz, akármit csinálhatsz, méregetheted magad látástól-vakulásig, számolgathatod a periódusaidat, gyakorlatilag 0 a teherbeesés esélye. Ha 1 éve próbálkoztok, akkor gondolom már nagyon szeretnétek babát, ezért sem értem, miért gondolod, egy vitaminnal majd megoldódik minden.


Nagyon sok esetben, az orvosi problémák könnyen kikezelhetőek és nem vesztegetsz felesleges időt a reménytelen próbálkozással (nem is beszélve az állandó reménykedés-csalódás ismétlődéséről minden hónapban).


Mikor mi eldöntöttük babát akarunk, egyből a dokinál kezdtünk (MINDKETTEN). Egy kis eltérést találtak nálam, amit gyógyszerrel helyretettek és utána elég gyorsan teherbe estem.


Barátnőmék 8 évig próbálkoztak, már ő is azt mondta "neki nem lehet gyereke". Rábeszéltem a dokira, elment, prolaktin túltengés volt, 3 hónapos gyógyszeres kezelés, rá pár hónapra terhes lett! Ja csak 8 évet kidobott az életéből és majdnem 40 évesen lesz első babás anyuka!


Mondjuk ha nem akartok annyira erősen babát, hanem "ha jön jön ha nem akkor nem" alapon, akkor persze ráértek még évekig próbálkozni (bár az a sejtésem, te már szeretnél babát különben nem akarnál vitamint szedni).


És a kérdésedre a válaszom, hogy bármelyik terhesvitamin jó, jól feltölti a vitaminraktáraidat a teherbeesés előtt.

2014. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akihez járok nála mindig telt haz van nincs üres időpont. Meg dolgozok így azért se tudtam eddig menni.
2014. jún. 26. 11:22
 7/8 Csibikeee válasza:
100%

A pici akkor jó amikor jönnie kell...Mi is sokat próbálkoztunk és semmi baj nem volt velünk... Én sokat sírtam, mert azt hittem nem lehet babám, de aztán még is sikerült! (: ez nem olyan dolog ami csettintésre varázsütésre ott terem... Minden okkal történik (:

Amúgy pedig én is ezt a DM-es vitamint szedem, és szerintem tökéletes (:

2015. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csibikeee válasza:
(akkor jön amikor jönnie kell)*
2015. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!