Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhesen normalis,...

34 hetes terhesen normalis, hogy estenkent ha jobb oldalamra fekszem mindig savam van? Pl bal oldalon ha fekszem nem erzem, se hanyatt ha fekszem, de ahogy jobb oldalamra fekszem nem is birok ugy maradni annyira savam van!

Figyelt kérdés
Pl bal oldalon ha fekszem nem erzem,se hanyatt ha fekszem,de ahogy jobb oldalamra fekszem nem is birok ugy maradni annyira savam van!Nem fura az,hogy csak akkor erzem a savat ha jobb oldalon fekszem es maskepp nem?
2014. jún. 26. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nem fura, a sav ilyenkor a terhesség végén természetes, lehet hogy úgy helyezkedik a babád, hogy jobban nyom felfelé ha a jobb oldaladon fekszel. Próbáld ki, hogy több párnát teszel a fejed alá, hogy a sav "lefele" menjen, nem mar akkor annyira, nekem ez bevált, félülő helyzetben aludtam (és persze másik oldalt)
2014. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem,en is jobban alszom a bal oldalt,de neha atfordulnek mert elzsibbadok! Csak furcsaltam,hogy csak abban a pozban erzem a savat! Koszi szepen ,hogy irtal nekem!
2014. jún. 26. 07:46
 3/5 anonim ***** válasza:
28. hétben járok, nekem a napokban volt gyomorsavam, hajnalba aludni se tudtam. Terhességi könyvben olvastam, hogy ilyenkor célszerű bal oldalt feküdni. Én is ezt próbáltam, jobb is volt, de a babám folyton mocorgott, így fordulhattam át a jobb oldalamra, na ott megint jött a sav.....szóval ebben a bal oldalt fekvésben lehet valami.
2014. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem amúgy 8-12 hét között volt savam, és Salvus kúra megszüntette. Vegyél egy üveggel a patikába (600 ft), és minden este igyál meg 1-1.5 dl-t lefekvés előtt közvetlenül, csodákat művel, nekem egy hét alatt mintha elvágták volna.
2014. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, állítólag a citromos víz is jó. Interneten sok ötletet adnak, mi jó a gyomorsav ellen.
2014. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!