Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután megtudtátok, hogy...

Miután megtudtátok, hogy terhesek vagytok, mikor szeretkeztetek először?

Figyelt kérdés

Mennyi idővel azután, hogy kiderült? És milyen gyakran szexeltek terhesség alatt?

Köszönöm a válaszokat! 27/N



2014. jún. 26. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a baba születése után 6 héttel fogunk leghamarabb, vagyis kb. szeptember elején-közepén. :-D

A fogantatás óta nem voltunk együtt, mert az orgazmus iszonyú görcsöket és keményedét okozott, szóval inkább hanyagoltuk.

2014. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanúgy voltunk együtt, mint korábban, nem változtattunk semmin. A pózok változtak félidőtől, mert kényelmetlen volt hanyatt feküdni, de ez technikai apróság :) Ha az orvos nem tilt el nyíltan (nem szoktak köntörfalazni ez ügyben), akkor nyugodtan szeretkezhettek ahogy szoktatok. Durvulni persze nem most kell, de nem veszélyes az együttlét.
2014. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha fáj az orgazmus, persze, nem kell erőltetni, de az együttléteknek annyira sok formája van, hogy szerintem ettől függetlenül lehet szeretkezni. Én biztos, hogy nem bírnám ki, hogy ne érjek a férjemhez 9 hónapig. Szerintem ő kibírná, ha muszáj lenne, nem kockáztatná az egészségünket, de természetes, hogy mindkettőnknek vannak igényei. Akkor is vele lennék, ha én nem mehetnék el. Megoldjuk másképp, máshogy...
2014. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az első 16 hétben no szexen voltam, de apának így is lehet örömet szerezni. Most pedig ugyan úgy együtt lehetünk mint azelőtt.

Mikor megtudtuk hogy babánk lesz: az elsőnél minden nap együtt voltunk, most a másodiknál kettő napra rá.

2014. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Mi konkretan aznap:) Ugyan olyan gyakran vagyunk egyutt mint terhesseg elott,van hogy napi 2-szer is.Szerencsere nalunk semmi ok nincs az onmegtartoztatasra.

Az elso terhessegemmel sem volt gond ilyen teren,az utolso napig volt szex.

2014. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Miután teszteltem azonnal. :) Azóta is naponta, két naponta, semmiben nem befolyásolta a szexuális együttléteinket.
2014. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor pozit teszteltem, aznap este is együtt voltunk örömünkben, azóta pedig úgy, mint előtte is :) remélem nem kell rajta változtatni

6hkm

2014. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi nem szexeltünk. az első trimeszterben egyszer maszturbáltam, utána két napig barna folyásom volt. Mivel a nőgyógyász is felhívta a figyelmem, hogy az első trimeszterben ne szexeljek, ezért fokozottan elment a kedvem tőle. Azt hittük csak riogat, a párom macerált is, hogy csináljuk. Aztán a 2. trimeszterben én nyitott lettem volna rá, de akkor meg ő kezdte el félteni a babát, és emiatt nem mertünk. Én meg a maszturbálástól féltem, nehogy megint barnázzak. Most itt vagyok a 38. héten, valahogy kibírtuk ezt a 9 hónapot, most már mozogni se tudok, szóval majd lesz mit bepótolni a baba után. :)
2014. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8as vagyok, azt kihagytam, hogy érdekes, valahogy a páron sem kívánta még az orálist se nagyon, párszor volt hogy kielégítettem, többször nem akarta, nem tudom hogy szolidaritásból, vagy csak nem akart terhelni, hiába próbáltam többször is kezdeményezni, a szám nem kellett neki :) (jó a kapcsolatunk amúgy csak egyikünk sem túl szex centrikus). Meg gondolom ő azért jó párszor megoldotta magának.
2014. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanúgy, mint előtte. A legvégén maradt el (utolsó 1-2 hét), mert hatalmas hasam volt, alig bírtam mozogni. Már aludni, ülni, állni - semmi nem volt kényelmes, akkor a hátam közepére nem kívántam semmit.

Most pár nappal a 6. heti kontroll előtt vagyok. Amíg a doki nem bólint rá, nem merek, mert elég macerás szülésem volt, széttrancsírozták az alfelemet. Bár jól érzem magam, a méhszájam zártságát nem tudom megállapítani, azzal megvárom a dokit.

Ha rábólint, akkor ismét örülünk egymásnak.

2014. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!