Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy bírjátok ezt...

Kismamik, hogy bírjátok ezt az időt?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka görcsölt - szerintem a hasizmom, erre ébredtem fel. Azóta szúrkál az oldalam, teljesen kész vagyok. Ti?
2014. jún. 26. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom de aléggé mocorgott a drágám , meg igen nekem is olyan furi érzés volt a pocakban ,olyan kicsit feszülés kicsi görcs!!

szép napot egy 23 hetes kismama

2014. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú, akkor megnyugodtam, hogy ez másnál is így van. Aminek nem örlök, csak remélem akkor tényleg az időtől van. :) Megnéztem az időjárás jelentést, a görcsös panaszok ma felerősödhetnek. Remélem estére túlleszünk rajta. :)
2014. jún. 26. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem napok óta picit fáj, görcsöl. :((((((

Én is készen vagyok, aggódok nehogy baj legyen.

28 hkm

2014. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap délután kezdődött, de elég hirtelen. Akkor jobb lett, de az éjszaka, meg a mai nap...
2014. jún. 26. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok ,mondjuk nekem folyamatosan van barnás folyásom de nagyon kevés ,de most a napokban megszünt hálaistennek!!
2014. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na, ennek nagyon örülök! Azért ez jó hír. :)
2014. jún. 26. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap délután óta durván keményedik a pocim, csak feküdni tudok. És fáj is, ahogy a baba mozog. Komolyan, lenne inkább nyári meleg, ne ilyen hülye, folyton változó idő. A meleget sokkal jobban birom.
2014. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!