Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek két héttel vagy többel...

Akinek két héttel vagy többel lemaradt a babája a fejlődésben (nem az elejétől, hanem útközben) mikor szült meg és hogyan? Mekkora lett a pici?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 hét lemaradásban voltam a 2. trimesztertől, ezt végig tartottuk is. 15 nappal később született a baba. magától indult a szülés, de császár lett
2014. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28.héttől kezdődött a lemaradás ,2720gramm, 46cm lett a fiam 40.héttel, császárral.
2014. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40.héten (második vagyok )
2014. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia. Engem is érdekelne, én 25 hetes vagyok, szintén 2 hét lemaradásunk van, lába 3 héttel van lemaradva.
2014. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Válaszoló! Neked mit mondtak erre az orvosok. Nekem mondták, hogy izgulós lesz végig, meg követni kell, meg lehet hogy majd kell infi meg előbb kell megszülni ha nagyon nem akar nőni. nagyon nagyon aggódom. Minden rendben lesz?
2014. jún. 26. 14:41
 6/14 A kérdező kommentje:
ja 25 hetes vagyok most én is, és látszik, hogy terhes vagyok, de én mindig azt látom, hogy a hasam sem nagy
2014. jún. 26. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy értettétek, hogy lemaradt? Ez alatt mit kell érteni?
2014. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A mért értékek kisebbek, mint ahol épp a terhesség tart. tehát nekem 24 hetesen 22 heteshez tartozó méreteket mértek.
2014. jún. 29. 11:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a fiammal. A 26. héten voltunk 4D-n, és ott még minden jó volt, korának megfelelően fejlődött utána kezdett lemaradni. 28-29 hetesen már csak 26-27 hetesnek feleltek meg a méretei. Doki ezzel nem is foglalkozott, 33 hetesen nézte meg újra, akkor is tartotta a 2 hetes lemaradást, többet már meg sem nézte. 39 hetesen született 43cm-rel, 2360g-mal, medencevégű fekvés miatt császárral.

Ügyeletesnél szültem, csodálkoztak is, hogy a doki nem vette észre, hogy kisebb, mint kellene... 2-3 napig megfigyelésen volt az intenzíven, de egyébként semmi probléma nem volt, méretétől eltekintve erős, stramm kisfiú lett, és kint gyorsan összeszedte magát.

Most úton van a kistesó, jelenleg 25 hetes vagyok, 3 hét múlva megyek újra dokihoz, kiváncsi vagyok, hogy megint megismétlődik-e.

2014. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem csak annyit mondtak, hogy ez nem akkora gond, max kisebb súllyal fog születni. Folyamatosan járok uh-ra, 2-3 hetente. Szerencsére kifogtam egy nagyon rendes genetikus dokit. A szüléssel kapcsolatban annyit mondott, hogy a 34. héten megnézzük, hogy mekkora, és akkor megbeszéljük, hogy speciális kórházban kell-e szülnöm, ahol a kis súlya miatt el tudják látni (ugye ilyenkor kora babának veszik) vagy szerinte megfelelő lesz a súlya, és akkor pedig nála szülhetek. 2. babám lesz, az elsőnél is megvolt a 2 hét lemaradás, ő a 41. héten született 3 kg-mal.
2014. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!