Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki frontint szed/szedett...

Van, aki frontint szed/szedett terhessége alatt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A kolleganom igen. Egesz vegig. Meg a szules napjan us vett be. O azt mondja, hogy az orvosa azt mondta egy felet bevesz azzal nem tesz rosszat a babanak, rosszabb ha nem szedi. De szerintem ha hanyagolhato akkor inkabb ne szedd. Nekem is sokszor van, hogy eros migrenes fejfajasom van megsem vezlszek be nurofent (ez az egy ami hasznal) mert az nem jo a babocimnak. Inkabb lefekszem ha tehetem s alszom picit. Jo babavarast:)
2014. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam aludni nélküli..halál komolyan. Ha nem vettem be, nem aludtam. Miután pozitívat teszteltem, nem vettem be a babám miatt. Hihetetlen módon mióta terhes vagyok, elalszom este magamtól (koppkoppkopp):D

6hkm

2014. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elírtam: nélküle
2014. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De jó neked.

Én csak ritkán szedtem felet a 0,25-ből elalváshoz,már szinte tényleg csak alkalomszerűen.

Most viszont 6 hetes vagyok én is,de az állandó hányinger,hányás,gyomorfájás miatt alig alszom napok óta.Az még nem lenne olyan nagy probléma,kibírom.Viszont sajnos van egy bizonyos szívritmus zavarom,ami attól tartok elő fog jönni a kimerültségtől és ha előjön szintén gyógyszert kéne bevennem(Verapamil),ami szerintem erősebb.Úgyhogy nem tudok okos lenni,mivel semmit nem szeretnék szedni,főleg az első 3 hónapban.Egyszer Czeizel Endre cikkében is olvastam,hogy a frontin kis adagban nem káros.

Na majd kedden megyek a dokimhoz és megbeszélem vele.

2014. jún. 27. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!