Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Műtét előtti kivizsgálásnál,...

Műtét előtti kivizsgálásnál, hogy vettek vért, abból kimutatják ha toxémiám lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap vettek vért mert van esély a császárra, viszont tegnap 150es meg 140es vérnyomást mértek, azelőtt (2naponta kell mennem) 120akat, úgy gondolom hogy az idegességtől volt több, meg 2 hete megjelent a vizeletemben a fehérje is, minimális néha meg a 3 közül a középső érték. És ma meg nem mérték a vérnyomásom, csak láttam hogy az nst papírra 120/80 van írva mérés nélkül. Itthon is mérem de totál idegesen mindig mert csak ez jár a fejemben egész nap, 142, 147et mértem ma is. Úgy félek hogy toxémia, vizesedni csak nagyon minimálisan vizesedek, súlyomon nem látszik, mivel amúgy is vékony vagyok, fel se tünne senkinek hogy be van dagadva, csak kb. mintha ez lenne a normális vastagságú bokám, csak megnyomom erősebben ott marad az ujjam helye picit, vasárnap kell mennem nstre, ma is voltam, tökéletes lett plusz uh.-n ott is minden rendben volt. Szerintetek?
2014. jún. 27. 17:01
 1/1 Tica0121 ***** válasza:
Szerintem nem nézik.... legalábbis nekem amikor a császár előtti vizsgálatokhoz vettek vért, akkor nem nézték. Arra külön kért a doki vérvételt, meg vizeletet is néztek, nekem már a végén minden másnap.... aztán sajnos nekem csak sürgősségi császár lett a vége a vérnyomásom meg a toxémia miatt.... esetleg kérd meg, hogy adjon gyógyszert a vérnyomásodra és ne idegeskedj, mert azzal tényleg csak ártasz....
2014. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!