Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen romlott hús fogyasztá...

Terhesen romlott hús fogyasztása nagy bajt okoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, de egyre jobban az az érzésem, hogy romlott húst ehettem. Nagyon félek, hogy valami baj fog történni a babámmal. 31 hkm

2014. jún. 27. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Max kihányod nyugi. a babának nem lesz baja, ő nem kap mérgezést tőle.
2014. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én így jártam: sajnos a húsleves romlott volt amit ettem. pedig az ízén semmit sem lehetett érezni.

nagyon rosszult voltam, aztán kórházba vittek, kaptam infúziót, kiszáradtam. utána hazamehettem saját felelősségre mert a kórház mellett laktam, de ezután már napra napra jobban lettem!

a babát nézték uhn nem volt vele baj:-) 14 hetes voltam akkor.


nagyon kell vigyázni!

2014. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Hál' Isten nem lett semmi baj, mégcsak nem is hánytam.


Utolsó válaszoló: szerencse, hogy így megúsztad a dolgot és nem lett belőle nagy baj.

2014. jún. 29. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!