Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye arról h...

Kinek mi a véleménye arról h a Coláról terhesen?

Figyelt kérdés

Szerintetek méreg a babára nézve?

Vagy szerintetek ha az ember SAJNOS azt kívánja inkább igya meg mint h megvonja magától?

És szerintetek mennyi az az adag amit talán meglehet inni egy héten vagy egy nap?


2014. jún. 28. 21:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* Kinek mi a véleménye a Coláról terhesen? ( bocs a hibáért)
2014. jún. 28. 21:31
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
A cola nem várandósnak is szinte méreg a benne levő koffein, rengeteg szénsav és foszforsav miatt. A fokozott foszfor bevitel rontja az anya fogait és gátolja a magzat csontozatának fejlődését.
2014. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a Cola ártalmas,de szerintem a mai világban elég sok dolog az.

Én úgy vagyok vele,ha nagyon hányingerem van akkor iszom egy picit,megkérdeztem pár emberkét és azt mondták az még nem akkora nagy baj,de mondjuk én nem is vagyok az a túl parázós kismama.

2014. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én ittam colát terhesen, nem annyit mint előtte. heti 2-3 pohárral. szerintem annyi sz.art etetnek már meg velünk hogy lehetetlen kivédeni
2014. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkívánom iszok. Első terhességnél is, és most a másodikkal is. Mindkét baba egészséges, ja és a fogam sem romlott. Ha az ártalmasságot nézem ilyen erővel semmit nem lehetne enni cagy inni, mert mindenben van valami amire ráfogják hogy árt. Mennyiségben is változó. Volt hogy csak egy pohárral ittam egy nap, volt hogy fél litert is, most kb 1 hete meg nem is ittam, mert a gyümölcsös innivalók jobban esnek a víz mellett. Ezekkel a "jótanácsokkal" én úgy vagyok, hogy majd a dokim megmondja mi jó a babának (pl az ő elmondása szerint a terhes vitaminok is reklámfogások, ugyanolyan mint egy multivitamin, így én nem is szedem folyamatosan, főleg hogy most sok friss gyümi van meg zöldség), + én hiszek abban hogy a szervezet igenis tudja mire van szüksége és azt kívánom.
2014. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem hánytam a terhességem alatt, viszont nagyon nagy hányingerem volt az első trimeszterben.

Kipróbáltam a gyömbért, kekszet stb., semmi nem vált be, csak a kóla, ez lehetett a leggagyibb is, lényeg, hogy kóla volt.

Kb. 2 héten át napi 2-3 decit megittam belőle összesen, mert csak ez enyhítette az émelygésem.

A lányomnak semmi baja nem lett tőle.

2014. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha megkívánom, néha iszok belőle.
2014. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de általában ásványvíz
2014. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mértékkel ittam. Volt, hogy egy hónapig egy kortyot sem, de volt, hogy egy héten 4-5 pohárral is megittam. Semmi baja nem lett a fiamnak. Szerintem ha valaki nem viszi túlzásba nem okoz gondot.
2014. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az elején az ikrekkel nagyon rosszul voltam, folyamatos hányinger hányás, a védönö tanácsolta h olyankor igyak egy kis colát és tényleg segitett, mindig volt itthon az első 20 hétben
2014. jún. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!