Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A héten teszteltem, de nem...

Cavalli kérdése:

A héten teszteltem, de nem érzek semmit, nincs semmi tünetem, ez "normális"?

Figyelt kérdés
Elvileg 5 hetes terhes vagyok. Van már egy 11 hónapos kislányom, akivel a voltak tüneteim, puffadás, fájt a cicim és nagyok voltak. Most semmi, talán egy kis puffadás, se fájó duzzadt cicik, se hányinger,semmi rosszullét. Nekem ez olyan furcsa. KI hogy van ezzel?

2014. jún. 29. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert ne lenne normalis? Nincs egyforma ket terhesseg. Az elso olyan volt, a masodik ilyen. Amugy is nagyon az elejen vagy meg. Ki tudja mi lesz meg! Amugy meg miert parazik mindenki attol ha nincs terhessegi tunete akkor vmi baj van a babaval? Egyre tobbet olvasom ezt. Honnan szedik ezt sokan?
2014. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Ezt nem értem én sem.

Pedig rengetegen vannak, akiknek semmi tünete nincs, nekem sem volt és már majdnem 7 hetes voltam, mire megtudtam, hogy babát várok, a rendszertelen ciklusaim miatt.

2014. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt ülök 26hetesen és a mai napig nem volt hányingerem. Inkább örülj, hogy nincs semmi! :)


Nincs egyforma két terhesség!!!

2014. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!