Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja teszteltem pozitívat...

Pár napja teszteltem pozitívat. Normális, hogy szinte el sem hiszem?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy örülök nagyon és vártuk is! Csak bennem van, hogy mi van ha téved a teszt, vagy ilyesmi....

Van mellfeszülés változó mértékben és haspuffadás, méhfeszülés. Én mégis aggódom! Talán nem merem elhinni.

Ti voltatok így a legelején?


2012. dec. 6. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam.2 tesztet is csináltam.Akkor hittem el igazán,mikor voltunk UH-n és hallottam először a szívverését.Azt az érzést soha nem fogom elfelejteni! :)
2012. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig nem tudtam teljesen elhinni. Lehet h csak azért mert a legelső alkalommal már össze is jött :)
2012. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Második baba, mégis annyira aggódom... Még van mindjárt megjön érzésem néha, közben csaj testápoló szerű folyás jön...

Igen, az UH jó volna, de még várnom kell, mert Németországban élünk és az első pár vizsgálatot otthon szeretném megcsináltatni, ami majd csak a 2 ünnep között lesz lehetséges, mert csak akkor megyünk haza, Magyarországra.

2012. dec. 6. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
normális, de mindenképp GRATULAAAAAAAAA :) Nem minden terhesség ugyanolyan, ne felejtsd el. Én a 10. hétig nem is teszteltem, azt hittem a menzim szórakozik (szokott) mert se mellfeszülés, se derékfájás, se hányinger, se semmi nem volt. Pedig első baba :) Nyugi, örülj, és várjátok a gólyát :)
2012. dec. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még most sem hiszem el, pedig már 15 hónapos! :D
2012. dec. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok!!

Köszönöm szépen !! :)

Várjuk is a gólyát! Lehet, hogy épp a 30. szülinapomon fog érkezni :)

2012. dec. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!