Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik a menzeszem,...

10 napja késik a menzeszem, azóta teszteltem 2 pozitívat, de az égvilágon semmi terhestünetem nincs. Ez normális?

Figyelt kérdés
Se émelygés, hányinger, kívánósság, semmi. Ez lenne a 3. babónk. Az előző kettőnél nem bírtam a szagokat, volt hányinger is. Kicsit félek.
2013. jan. 3. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Valakinek késöbb kezdődik valakinek egyáltalán nincs :)
2013. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sem volt tünetem mégis egészséges babát szültem
2013. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2,3 honapban volt csak de enyhen.... Es fiuam l,esz... hamarosan..elso hetekben ensem ereztem semmit sem, Azt mondjak, hogy akinek fia lesz annak nincsen hanyingere, emelyges stb:) De kinel hogy... 39h-4napos kismama
2013. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak később jött, először a szagérzékenység, utána émelygés. Ráadásul a hányingerek a második trimeszter elején erősödtek.
2013. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ezek közül semmi. Néha erősen éreztem az alhasamat, meg sokkal fáradékonyabb voltam, de ezen kívül semmi. A fáradékonyság is csak ott jött le hogy korábban intenzíven sportoltam és hirtelen a felét se bírtam megcsinálni. Egy egy órás gyalogtúra meg a sírásig kikészített, pedig korábban 3-4 órákat is meneteltem. De se hányinger, se émelygés, se kívánosság nem volt egyáltalán, se az első, se a többi trimeszterben. Egészséges gyermekem született :)
2013. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a 10. hétig nem volt semmi tünetem.
2013. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Akkor talán mégis elhihetem, hogy lakik "ottbent" valaki.:)
2013. jan. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!