Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vérnyomás miatt lehetett?...

Ez vérnyomás miatt lehetett? Volt valakinek hasonló? (rengeteg apró pici fényes pont cikázott)

Figyelt kérdés
Először azt hittem szúnyogok, vagy muslincák csak arra lettem figyelmes hogy egy csomó pici valami cikázik a levegőben, de rájöttem hogy csak én látom nagyon ijesztő volt. Nagyon fényes és nagyon apró pici pontokban cikáztak, de rengeteg kb fél percig aztán elmúlt. Ez vérnyomás lehetett? Túl alacsony, vagy magas? Eddig mindig normális volt általában ilyen 110/76 a pulzusom ami magas szokott lenni, az olyan 95-100 környékén, de az mindig is olyan volt.
2014. jún. 29. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen szokott lenni nekem is, nem terhesen is. Rám általában zuhanyzás közben jön. A vérnyomásom mindig alacsony volt, viszont a pulzusom nekem is magas.

Nem tudom biztosan mitől van ez, de szerintem az alacsony vérnyomáshoz kötődik.

2014. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, a pulzusom 115-120 között van. A vérnyomásom normális. Én erre mondom, hogy csillagokat látok. Kis fényes pontszerű cikázó valamik.
2014. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

alacsony vérnyomás.

próbáld meg h iszol 1 kávét egy nap, az nem árt

2014. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet akkor az a baj, eddig mindig kávéztam terhességem alatt napi 1-2 kotyogós mindig lement, de az utóbbi pár napban nem tudom miért de rosszul vagyok még az illatától is. Viszont mikor ez volt akkor pont felhúztam kicsit magam szóval nem tudom. De akkor ezek szerint másnak is volt már ilyen és nem olyan vészes dolog.
2014. jún. 29. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az alacsony vérnyomásomtól volt,már a terhességem előtt is előfordult, terhesen meg pláne, egy időben minden nap kis szikrákat láttam és volt olyan,hogy a buszon a hőségben majdnem elájultam , az utolsó pillanatban szálltam le. Az orvos a szememet is kivizsgálásra, de az rendben volt, a mindig nagyon alacsony vérnyomásom a terhesség alatt egész normális értéket mutatott, de hát ugye a terhes szervezetnek sokkal megterhelőbb a vért 2 testben is keringési! Nem nagyon lehet mit tenni, igyekezz sokat inni és ha rosszul leszel próbálj a lehetőségeidhez mérten leülni, lefeküdni, az segít! Nekem ez főként a 2. trimeszterben volt jellemző, a harmadikban érdekes módon már sokkal jobban voltam! A babának nem lesz semmi baja, ne aggódj! Kellemes babavárást!
2014. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egyrészt bocsi a hibákért a mobilom átírta, másrészt azt elfelejtettem, hogy gyógytornászként úgy tudom, a magas vérnyomás is járhat az alacsonyéhoz hasonló tünetekkel, szóval, ha gyakran előfordul azért mindenképp járj utána!
2014. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem magas vérnyomásnál volt ilyen...:S aztan visszaalt csak hirtelen akkor megugrott...első babával toxémiás voltam akkor is igy kezdődött

23 hkm

2014. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez vérnyomás, érdemes lenne reggel-délben-este mérned, nehogy gond legyen.
2014. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!