Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek tömték, gyökérkezelték...

Akinek tömték, gyökérkezelték a fogát terhesség alatt, hány hetes volt? Kapott valami érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Adnak fájdalomcsillapítót, mert csak helyileg hat, nem kap belőle a baba. Nekem nem volt, de barátnőmnek igen. Megcsinálták, mint bármikor máskor.
2014. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem az orvos legszívesebben a 20.hét után csinálná, mert lehet, gyökérkezelni kell. Ha nagyon fáj, akkor menjek vissza.
2014. jún. 30. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítő, fájdalomcsillapító mehet terhesség alatt, ami gond lehet, az a röntgen, amit gyökérkezelésnél szoktak csinálni, és az ideiglenes tömés.
2014. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
van külön terheseknek érzéstelenítő.nekem 2 hete tömtek fogat. 3 óra múlva iséreztem az érzéstelenítőt.kérjél olyat te is. 28 hetes kismama
2014. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 hetesen volt tömés, kaptam érzéstelenítőt.
2014. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi semmi bajt nem okoz az az érzéstelenítő, olyat fog adni amitben nincs adrenalin. Nekem is volt olyan beavatkozás amihez kellett szuri, semmi baja a gyerekemnek.
2014. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ivilicious ***** válasza:

Én 3 gyökérkezelést túléltem érzéstelenítés nélkül, mert rettegek a tűtől :) de helyit sem kaptam.

kibírható. kellemetlen,de kibírható. a tömés meg nevetséges.

2014. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most 4 hetesen kezdtem, előző terhességem alatt is volt jópár kezelésem. Kaptam, csak nem lidocaint, hanem olyat, ami helyileg hat és később sem jut át a lepényen (mikor már van).

Különben is a gyulladás nagyobb gondot is okozhat, nyugodtan csináltasd meg.

2014. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tömték, olyan 20-21 hetesen, azt mondta adhat fájdalom csillapítót már, elvileg nem árt, de azt tudjam, hogy ez is gyógyszer..mivel kicsi volt a lyuk Én inkább nem kértem a lidokaint, kicsit fájt, de úgy gondolom a szüléshez képest ez semmi sem volt és azt is ki kell majd bírnom valahogy :) 32hkm
2014. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!