Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen gyakori...

Terhesség alatt milyen gyakori a hüvely szükülés? Az elsö trimeszterben vagyok és a párommal nem igazán megy a sex mi vel annyira szűk vagyok pedig csak kicsit jön belém mert nekem fáj mitől lehet és árt e a babának ha sexelünk

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
ez már nem az első terhességed. A korábbinál nem volt ilyen gondod?
2014. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első gyerkőcnél nem volt gondom! Hozzáteszem ő az előző páromtól volt aki nálam jóval idősebb volt most pont fordított a helyzet
2014. júl. 2. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszarás,azt hittem csak nekem volt ilyen gondom,és hogy valami pszichés alapon...Mondta a párom,hogy ő is érzi,milyen szűk vagyok,nem tudom mitől lehetett,nekünk emiatt terhesség alatt elég gyatra volt a szexuális életünk,de miután megszültem,vissza állt minden.
2014. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy szűkül a hüvely (hacsak nem intim tornáztatod). Igen ez pszichés alapon van. Még ha nem is akarod beismerni, "félsz" hogy gond a babával és a hüvelyed erre reagál a szorítással. Nekem is volt hasonló ta pasztalatom míg nem tudtuk, hogy minden rendben lesz a babával kicsit én is "beszűkültem", de aztán mikor kiderült, hogy minden oké, szépen fejlődik, jó helyen van, utána már nem volt gond. Próbálj ne gondolni arra szex közben, hogy ott a baba, csak élvezd. És tényleg csak akkor legyetek együtt, ha kívánod.
2014. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen ugy a 20. Hetig pszichesen, aztan azota megnyugodtam, h minden rendben a babaval:) azota ez megszünt:)

23 hkm

2014. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem intim tornázom igaz bennem van a félsz hisz februárban volt egy elhalt terhességem és félek nehogy baj legyen lehet ettől vagyok szűk majd a 12 hetes ultrahang után talán megnyugszok azért köszönöm a válaszokat
2014. júl. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!