Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki az első két...

Van olyan aki az első két trimeszterben többet hízott a kelleténél, de a harmadikban még sikerült "korrigálnia"? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sajnos az első két trimeszterben többet szedtem fel mint kellett és mint szerettem volna. Az orvosom azt ajánlotta, hogy tartsak 180 grammos szénhidrát diétát. Volt valaki hasonló helyzetben? Van esélyem arra, hogy a diéta hatásárea megáll a hízás, amellett hogy a baba rendesen fejlődik tovább?
2014. jún. 19. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első 6 hónapban felszedtem 30 kg-ot, a maradék van már csak kettőt, pedig ugyan úgy ettem.

A szüléssel lement 20kg, a maradék pedig a szoptatással.

2014. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is ebben a cipöben járok... :( 25 hetes vagyok és eddig 13 kg jött fel. 2.baba, az elsövel a 20. hétig nem is hiztam, viszont 20 héttöl 18 kg-t hiztam. Ugyhogy most nagyon aggódok. Én is elkezdtem a 180gr-os ch diétát, egy hete csinálom, borzasztó nehèz... Persze sokszor nem is sikerül betartani. :(

Nagyon remélem nem hízok mostmár sokat így sem.

Te mennyit híztál eddig?

Ha van kedved a diétáról beszélgetni, eszmét, tapasztalatot cserélni irj privátot! Hátha ketten könnyebb. :)

2014. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első kisfiammal 25 hetes koromig 10 kg-ot híztam,aztán nekiálltam diétázni és onnantól már csak 3 kg jött rám,így összesen 13 kg "súlyfelesleggel" mentem szülni.

Most várom a második kisfiamat,27 hetes vagyok és elejétől fogva diétázok,eddig 2 kg-ot híztam.

Attól hogy diétázol a baba még rendesen fog tovább fejlődni,ne aggódj.

2014. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 27.hétben és eddig 14kg-ot híztam ami sok :( 1 hete viszont diétán vagyok félek a mérésnél a tanácsadáson,nehogy be fektessenek :/
2014. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok hízásért senkit nem fektetnek be!


Én 30 kg-ot híztam. A Doki azt mondta a sok hízástól semmi baba nem lesz sem az Anyának, sem a Babának, csak majd szülés után lesz nehéz leadni, s azt nekem kell leadnom, én fogok küzdeni a kilókkal

2014. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! A 34. hétben vagyok, és 16 kg-t híztam, amióta a doki mondta azóta csinálom a diétát, feljegyzek mindent mit eszek, hány gramm szénhidrát van benne, stb. Eddig elég jól megy, könnyebben mint gondoltam, remélem hatásos is lesz.

Igazából azt nem hiszem, hogy semmi baja nem lesz az anyának abból ha nagyon sokat hízik, azért a súlyfelesleg okoz mindenféle szövődményt (cukorbetegség, magas vérnyomás, stb.) én ezért ijedtem meg.

2. válaszoló, Te hogy állsz a diétával?

2014. jún. 23. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!