Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hányt és nagyon rosszul...

Aki hányt és nagyon rosszul volt, hanyadik hétre enyhültek a tünetek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem most úgy látszik a 13. héten elmúlóban van a hányinger, eddig egész napos rosszullétek voltak jellemzőek.
2014. júl. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16.
2014. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hányás, hányinger 14. hét körül, de a gyomorégés mai napig megvan és néha erős hányinger lesz belőle.

35hetes

2014. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem sajnos csak a 7. hónapban múlt el, kórházban is voltam vészes hányással

a második babánál "csak" az 5. hónapig tartott, napi 5-6 hányás, folyamatos fekvés, mert amint megemeltem a fejem, már jött is ki az a kevés is, ami addig bent maradt

2014. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En soha nem hanytam, de a 13-14. hetig szornyu hanyinger, emelyges es etelundor gyotort egesz nap. A 13-14. het kornyeken kezdett enyhulni, aztan teljesen elmult. :) A gyomoreges nekem is megmaradt, de arra nagyon jo a RENNIE! 1 tabi kb. 2 percen belul enyhiti a gyomoregest, lehet terhesen is szedni es sok kalcium-magnezium van benne.
2014. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

26 héten volt először étvágyam... addig végig rosszul voltam és heti 3-4 szer hánytam. Mire elmúlt, jöttek a lábgörcsök, gyomorégés, puffadás ... de nagyon élvezem amugy :)

30hetes

2014. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom az alsó határ a 13.hét és nekem még az is nagyon messze van...7,5 hetes vagyok most,alig tudok lábra állni a gyengeségtől.Van két nagyobb gyermekem(6,4 évesek),ők most a mamánál vannak,de el sem tudom képzelni,mi lesz,ha hazajönnek,el sem tudom látni őket...Hát azért reménykedem,hátha valami csoda folytán gyorsan elmúlik.

Köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 4. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
En komolyan nagyon nagyon rosszul voltam allandóan savam volt semmi ètvàgy,mèg a nyàlam is folyt:))ami így vissza gondolva vicces,de akkor ne volt az sírtam sokszor,h nemtudok az agybol se felkelni alacsony lett a vernyomasom is az is maradt..a lènyeg 5hèttől 12.ig erősen rosszul voltam szamoltam vissza a napokat addig fogytam is folyton,utàna kezdett megjonni az ètvàgyam most 17hetes vagyok èg ès föld a våltozàs de neg ket naponta egyszer hanyok..kitartàst kívànok ès valaki segítsègèt kell igénybe venned mert így sajnos nem tudod őket ellatni meg par hetig..:((
2014. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!