Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhesen veletlenul...

36 hetes terhesen veletlenul megbotlottam a lepcson es elestem, lehet baja a babanak? Nem utottem meg csak a terdem a hasam csak kicsit ert le! Nem faj semmim!

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nincs semmi baj. Védett helyen van még. Boldog babavárást, és sok erőt az első időhöz!
2014. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baja a babának! Én 3 éve ajtónyitáskor kiszédültem a kocsiból, térdem lett kék, és megnyomtam a hasam, semmi baja sem lett a lányomnak, nyugi!
2014. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajod, de azért figyeld magad és a babád, görcsölgetsz e, ő mozog e,úgy,mint eddig? Ha bármi furcsát vagy változást érzel inkább fordulj dokihoz a biztonság érdekében! Igyekezz nem idegeskedni emiatt. Vigyázz magadra, kellemes babavárást és könnyű szülést!
2014. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz nyugi, ha mégsem tudsz megnyugodni ugorj be az első nőgyógyászhoz ami útban van (privát)és ultrahanggal nézzétek meg, de szerintem semmi baja sem lett.
2014. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy ismerősõm totál hasra esett, és semmi baja sem lett nekik, már mindenórás volt, de nem indult meg a szülés

ha csak alig ért le a hasad akkor az olyan mintha valaminek nekiért volna, mert nem fértél el valahol, nem lesz semmi baj

2014. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!