Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek balna Leszek 9...

Szerintetek balna Leszek 9 honaposan?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok,eddig 9,5 kg-ot hiztam.Aerobik edzö vagyok es a terhessegem 15-ig heteig nem lehetett sportolnom,merz cisztam Volt.akkor hirtelen magamra szedtem 5 kg-ot.Utanna eltünt a cisztam es elkezdtem ujra sportolni,azota heti max. 300 g-ot hizok.csak a hasamra hiztam,a nadragaim ugyanugy feljönnek,csak a hasam miatt nem tudom öket hordani.egeszsegesen eszem,heti 6-7 orat oktatom,de az interneten csak ijesztgeteseket olbasom,hogy majd 10 kg ennyi idösen RETTENETES!!!en ezt nem ertem.hova hiztam fel a 10 kg-ot?tisztara ketsegbe vagyok esve...

2014. júl. 5. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nálam a 18. hétig kb semmi nem jött fel. 18-26-ig meg vagy 10 kiló. Én is megijedtem, de megállt szinte utána a hízás, max 1-2 jött fel, az egész terhesség alatt 15 kiló ami szerintem oké ne kevés de nem is gondolom soknak. Az utolsó pár hétben fogytam is kicsit. Bár mondjuk én vizesedtem is. Szerintem ne aggódj. Rajtam meg se látszott amúgy az a 15 kiló plusz az a durva, sőőőt azt mondták jobban nézek ki :D és tényleg, ne volt olyan beesett az arcom, mint előtte.
2014. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

15 kiló a normális terhesség alatt hízni.


27 hetes vagyok szintén én csak 6 kilót szedtem fel de rengeteget mozgok és inkább több gyümölcsöt eszek.

2014. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem hiszem h "balna" leszel.. Hozzavolt szokva gondolom a szervezeted, hogy eddig folyamatosan mozogtal.. És ez a kis szunet "megartott ".. Nem hiszem hogy a kezdő sulyod olyan lett volna amihez annyira veszes lenne az a 9,5kilo... Kismama vagy, mozogsz, oda figyelsz mit eszel.. Nem hagytad el magad,szóval.. Ne legyél ketsegbe esve, szépen le fog menni a felesleg.. De most a legfontosabb, hogy a kicsi babacska jol legyen, es ne stresszeld ezzel magad ilyenekkel..mert az neki sem jo! :)

további jo babavarast!

2014. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja
2017. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező és válaszolok, szülésig mennyit hiztatok?
2022. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!