Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október közepére, milyen...

Október közepére, milyen ruhacsomaggal várjuk a kisfiunkat?

Figyelt kérdés

Már kb 3 hónapunk van és nem szeretnék mindent az utolsó pillanatra hagyni. Milyen ruhácskákat érdemes beszerezni? És miből mennyit? Ill a kórházban mire lesz szükségünk ruha terén?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. júl. 5. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

korházba nem tudom,nallunk nem kellett, korháziba voltak a babák(hosszuujju body +pólya)

Marciusban született én mindenre felkészültem a hófuvástol kezdve a minuszokig. erre 25fok napos idő volt.

Mi egy rövidu.body+polár rugiban hoztuk haza kicsit vastagabb fülessapoval de nem télibe.

Sztem tegyél el rugit,bodyt hosszu ill rövidujjut, sapkát nem tul vastagat, meg egy utazozsákot vagy hogy hivjak. Ha mózesben viszed akkor sapka polya plusszban. ja meg textilpelus.

2014. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!