Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet hanyatt feküdni...

Meddig lehet hanyatt feküdni babával a pociban? Neki nem rossz az? Nem árt ha úgymond feszül a méh?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan kérdés, hogy meddig lehet, hanem, hogy meddig bírsz. Én ismerek olyan kismamát, aki ugyanúgy 38 hetes mint én, és nem okozott neki soha gondot, én meg a 25. héttől fulladtam a hanyatt fekvéstől.
2010. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez CSAK neked lehet rossz, a babának csak az nem tenne jót, ha hasra feküdnél...
2010. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Éreznéd, ha rossz lenne, állítólag akkor elnyom a baba valamit, szédülnél, vagy levegőt nehezen kapnál.
2010. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha a hátadon fekszel elnyomhatsz egy-két eret és emiatt ájulás vagy rosszulét következhet be. De ha nincs panaszod, akkor feküdj nyugodtan.
2010. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok a 27. hetben egeszen idaig nem okozott gondot a hanyatt fekves most viszont ha hanyatt fekszem akkor ugy erzem hogy ketetorik a medencecsontom valamint egyszeruen elzsibadnak a labaim.

A babanak egyaltalan nem art a hanyattfekves a mehed feszul de nem attol hogy hanyatt fekszel hanem a baba fesziti belulrol.Ugyhogy addig mig nem faj es nem okoz neked gondot nyugottan fekudj hanyatt.

2010. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
39 hetes vagyok, és háton kényelmesebb, mint oldalt! :-) Teljesen egyénfüggő szerintem. Persze most már forgolódom össze-vissza, de még mindig háton a legjobb!
2010. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tenyleg erezni fogod, ha mar nem lehet. Ugyanis elofordulhat, hogy haton fekve elnyom a baba egy arteriat, ami miatt rossz lesz a keringes. Ezt tenyleg megerzi a baba is, de csak utanad, eloszor neked lesz rossz erzes es ugyis fel fogsz ulni, vagy elfordulni.

En a masodik babamat varom. Az elsovel szinte vegig a hatamon aludtam, mert ugy volt jo es semmit nem ereztem, nem fulladtam. Mondanom sem kell, hogy semmi baja nem lett a babamnak, kozel negy kilosan szuletett, makk egeszsegesen.

Most a masodik babaval mas a helyzet: kb a 30. hetig azert nem tudtam a hatomon fekudni, mert akkor iszonyatosan kemenyedett a hasam, allandoan olyan volt, mint a ko. A 30. hettol meg egyszeruen rosszul vagyok haton fekve, ugy erzem, mintha valaki a mellkasomra ulne es nem kapok levegot, fulladok, azonnal pozt kell valtanom.

2010. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!