Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy véget vetette...

Jól tettem, hogy véget vetettem a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

2,5 voltunk együtt,mindent tiltott,nem mehettem sehova,nem vehettem fel semmilyen nőies ruhát.Előtte egy életvidám klassz csajszi voltam,aki imádott nevetni..most meg..betelt a pohár.Bnőmmel elmentünk vásárolgatni suli után és akkora balhét csapott..Párszor megvert.Ti is szakitottatok vna ?

17/L


2011. máj. 17. 15:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ez volt a lehető legjobb dolog, amit tehettél! Csak nehogy visszafogadd!!!
2011. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
miazhogy! független életerős fiatal lánynak tűnsz, aki nem kötheti le magát ilyen idősen. ráadásul megvert.... hát talán nem is kellett volna összejönnötök
2011. máj. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
aztmondta,hogy öngyilkos lesz..szerintetek tényleg megteszi ? :S
2011. máj. 17. 15:21
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy teszi meg! Azt lesheted. Ezek mind üres zsarolások általában.
2011. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Csak próbálkozik, hogy visszamenj hozzá... utálom a zsarolást...
2011. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

csak zsarolni próbál

ne reagálj semmit semmilyen megkeresésére,se telefon,semmi

majd eltűnik az életedből

jól tetted,legyél büszke magadra,nem pazarolsz rá több időt

2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 napietus ***** válasza:
94%
ez volt az egyetlen helyes döntés. dehogy teszi. fenyegetőzik, mert nemcsak egy aggresszív barom, de egy gyáva féreg is. zsarolni akar Téged, ne hagyd. ne is kommunikálj vele mostantól.
2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Megvert? Naná, hogy jól tetted!!! Meg a többi alapján is. Ha engem megvert volna a fiúm, vagy csak kezet emelt volna rám, 2 lábbal rúgtam volna ki, vagy szabályosan elmenekültem volna a közeléből. Én egyszer mondjuk pofon vágtam, de elbőgtem magam utána, annyira megbántam (meg meg is ijedtem, mert belegondoltam, hogy ennyi erőből neki is lenne joga). És nemsokára szakítottunk is, persze nem ezért. :)
2011. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

köszönöm aranyosak vagytok.Azt mondta,hogy megkeseriti az életemet,követni fog.

Miért nm birja elviselni,hogy vége ?

2011. máj. 17. 15:24
 10/22 anonim ***** válasza:
87%
15:23 vagyok. Engem is fenyegetett, hogy öngyilkos lesz, azóta is él, ennek már kb. 3 éve. Depressziósnak depressziós, de kb. mindigis az volt.
2011. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!