Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék érdeklödni, hogy...

Szeretnék érdeklödni, hogy vkinek van e ilyen problémája mint nekem?

Figyelt kérdés
Pco syndromas petefészkem van már 3 alkalommal gyogyszer segitségével lettem beteg viszont szeretnénk babát de eddig nem jött össze most kaptam gyogyszert hogy tüszörepedésem legyen mert még az sem volt a menszesz meghozatala után 12-13 napon uh ra kellett volna mennem de a doktor úr elutazott és igy nemtudtam elmenni.Viszont 1 hete fáj a mellbimbom elég érzékeny és fáj a petefészkem is tegnap ota fáj a derekam tompán ma reggel pedig arra ébredtem hogy iszonyatosan feszit a hasam hogy aludni sem birok.Lehetek terhes,mert igazábol már anyi terhes tesztet mefgvettem és eddig mindig csak kudarcok értek.
2014. júl. 7. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit kezelés címén kapsz, az nem kezelés. Javaslom átolvasásra ezt:

www.pco-szindroma.hu

www.mensmentis.hu


Igen, én is így élek, hármas kezelést kaptam, és lassan egy éves a kisfiam, rendszeres a mensim.


Lehetsz terhes, de elég kicsi rá az esély, ha ennyire nem kezelik az inzulinrezisztenciát a háttérben. A PCOS nem a petefészek betegsége! Keress fel endokrinológust! Nem nőgyógyász kezeli ezt helyesen!

2014. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon tanulságos el is olvasom köszönöm válaszod remélem nekem is sikerül valami :(nagyon elkeseritő
2014. júl. 7. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is PCOS-em van egy nagyon durva inzulinrezisztenciával párosítva.

Nekem szerencsém volt, mert rögtön teherbe estem amikor akartam, de a terhesség előtt már kiderült a problémám, és kaptam gyógyszert.(Mondjuk én egyedi eset vagyok, mert mindig volt mensim és peteérésem is rendszeresen.) Emellett nagyon szigorú diéta és testmozgás szükséges a siker eléréséhez. Endokrinológussal kell kezeltetni a problémádat!

2014. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!