Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok,...

21 hetes terhes vagyok, masnak is volt ennyi problemaja?

Figyelt kérdés
Ket-harom napja hasizom szeru fajdalom van a hasamban,mellette meg faj a szemeremcsontom,a forgocsontom,a derekam.Elso nap meg 1-2-szer huvelyi nyilalasom is volt..... Szoval most meg a jaras is kellemetlen,meg hogyha fekves kozben fordulok.Ha fekszek akkor nem faj semmi.Eddig is volt ilyen-olyan bajom,de ez most mindennek a csucspontja.Sok helyen azt olvasom hogy ilyen tunetek lehetnek a meh novekedesetol is,de nekem mar van egy kislanyom,es vele egyatalan semmi ilyen tunetem nem volt!Gondolkodom rajta hogy hogy elmegyek a dokihoz,igaz hogy idopontom nem mostanra van,de en ezt mar nem birom:((( Arrol meg nem is beszelve hogy o is az ilyen jellegu panaszaimra altalaban csak max megemeli a magnezium adagomat...Sokszor ugy erzem azt hiszi hogy csak szorakozasbol jarok hozza(mert eleg gyakran jarok).De en orulnek neki a legjobban ha nem kellene!De mar lassan meg arra sem erzem magam keppesnek hogy ellassam a mindennapi dolgaimat:(

2014. máj. 15. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz, de felesleges. 34 hetes vagyok 2.babával, kezdettől fogva rosszabb minden, nekem is fáj. Ezzel nem lehet sajna mit tenni.
2014. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a harmadik babával volt a legrosszabb. Előtte soha nem fájt a derekam, és nálam 20 hetesen volt a mélypont. Néha erős csípőtáji nyilallás után teljesen érzéketlen lett az egyik lábam, nem is tudtam ráállni. Az orvosom nekem is csak a vállát vonogatta, mondván ez ezzel jár (amit nyilván tud, hiszen pasi). Minden esetre vigasztalásodul mondom, nekem a terhesség előrehaladtával egyre jobb lett. A szülés előtti napon libegőztem, és a János hegyen sétáltam (túlhordásban). Nagyon fitt lettem. :)
2014. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Es a nyilalas,gocsoles,kemenyedes van valami kihatassal a babara? Valamint meg az erdekelne hogy ezektol kinyilhat-e a mehszaj?
2014. máj. 15. 22:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, nálam már az első terhességnél voltak hasonló tuneteim, sajnos jobb nem lett, csak rosszabb. Isiasz alakult ki a jobb oldalon. Be vagyok tojva, mert most várom a másodikat!
2014. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljessen normalis es gyakori tunet amit leirsz.

Ugy hivjak a medenceizmok instabilitasa.

A hormonoktol van nics hatassal a mehszajra.

Megoldas seta torna uszas sok sok mozgas es egy medence tarto vagy szines kendo a pocak ala kotve ez osszetartja a lusta izmokat.

2014. máj. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkezdtem a 20.hetet és tegnap kezdődött nàlam ugyanez!! Először azt hittem h azért mert kényelmetlen pózban görnyedtem egész nap, aztán a befalt táblacsokira gyanakodtam. De nálam nem a fájdalom a legrosszabb hanem az aggodalom. De jo olvasni h ez normàlis.
2014. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aggodalom az nallam is van boven! Szinte mindenen aggodok,es az a legrosszabb hogy amin en halalra aggodom magam arra az orvos csak legyint eggyet es azt mondja ra hogy ez a terhesseg velejaroja...Valahogy az elso terhessegemnek semmi velejaroja nem volt:D Nem ertem akkor nem nyullottak a mehtarto szallagok?!
2014. máj. 16. 10:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a problema gyakori a masodik sokadik terhessegnel

Az eslonel ritka mert a szovetek meg erosek es tartjak magukat bar lattam mar kismamat toloszekbe elso terhessen is.A szules utan es a menszesz korul ujra elojon majd a fajdalom

A proba igy nez ki : Ha hatrafele kevesbe faj a jaras akkor tuti ez a gond.

ez nagyon sokat segit de mint irtam mozogni uszni kell igy edzodik az izom es jobb lesz.

[link]

2014. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülök ,hogy feltetted ezt a kérdést mert én is pont 21 hetes terhes vagyok és ugyanezek a gondjaim!! én tegnap bementem az orvosomhoz és m ondtam,h olyan minzha hasizom gyakorlatot végeztem volna olyan izomláz szerű fájások vannak a hasamba de még menni is alig bírok,mondta h megnézi a méhszájat de hálistennek semmi baj,meg kaptam erősebb magnéziumot.de azóta sem enyhült szóval ahogy többen írták is ez könnyebb nem lesz. kitartás :)ja meg még azt mondta h több folyadékot kell inni mert akkor nem keményedik így a has!
2014. máj. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
En is voltam tegnap az orvoshoz,magnezium infuziot fogok kapni 3 napig,mert azt mondta egy kicsit gorcsben van a mehem.Nezte a mehszajat is es arra azt mondta hogy kisse felvan puhulva,es egy ujhegynyire nyitott.Nem igazan tudom hogy ez most mennyire gond,az orvos csak annyit mondott hogy minel tobbet pihenjek.....Most akkor ez azt jelenti hogy pl:a piacra sem mehetek mostmar el,mert esetleg tovabb nyilok?
2014. máj. 17. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!