Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennél ebben a helyzetben?

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Elmúltál 39, és egy pár hónapos kapcsolatban megtörtént a csoda, amiről több, mint 15 éve mondják az orvosok, hogy nem lehetséges: terhes vagy! Minden vágyad volt egy gyermek, ám tele vagy adóssággal az előző kapcsolatból, amire rámehet a lakásod, a férfi pedig a gyermek hírére lelép mellőled.

A szüleid viszont maximálisan melletted állnak. Megtartanád?


2014. júl. 8. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én tuti nem tudnám elvetetni.Tudom szeretetből nem lehet jóllakni,de valahogy megoldanám!

Ezt neked kell tudnod :) Kívánom hogy számotokra a legjobb döntést hozd!

2014. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztosan igen.
2014. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Biztosan megtartanám, ha ez volt az álmod, hogy anya légy (és, hogy csodaként említed szerintem ígyvolt). Elég 'öreg' vagy ahhoz, hogy nagy eséjjel a közeljövőben már nemlesz mégegyszer ilyen lehetőséged. (Hosszú tartós kapcsolatba bele egy gyerek)

Boldog babavárást :)

2014. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
persze h megtartanám...már nem vagy tini és ha csoda is akkor pláne!majd találsz egy párt magad mellé gyerekkel is!Addig is ott a szüleid támogatása...gratulálok!
2014. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom milyen nehéz várni a Csodát! Évekig próbálkoztunk a Párommal, sajnos nem jött a Baba. Vagyis ketten jöttek, de Ők el is mentek! :( Egyikük 9 hetesen, másikuk pedig 20 hetesen! :( Én mindenképp megtartanám a babát, főleg így, hogy egy igazi Csodaként fogant meg! :) Ilyen küzdelmek után, tudja az a Baba, hogy meg kell téged ajándékoznia saját magával! Remélem megtartod Őt! :) Sok sikert kívánok!

2014. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ilyen lehetőség még egy nem lesz! A doki nem akarta elhinni, mikor megvizsgált! Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 8. 18:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is kérdéses, persze, hogy meg. Egyrészt mert nagyon jönni akar és téged akar, másrészt mert te is írod, erre vártál nagyon rég. Most képes lennél eldobni ? Nehéz lesz, ez kétségtelen, ha nincsenek meg a megfelelő körülmények. DE! Ha van aki támogasson, segítsen, akkor talpra tudsz állni és lesz is kiért !
2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én meg tartanám főleg hogy egy igazi csoda ami veled történt :) át érzem a helyzetedet mert mi is 7évet vártunk a csodára :)
2014. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen megtartanám! Ez a baba most akar végre hozzád megszületni.

Sajnálatos hogy 15 év szenvedés és tönkrement házasság volt az ára. Azt is sajnálom hogy az apa le lép. De ezt próbáld meg úgy felfogni hogy neki csak ennyi dolga volt hogy végre anya lehess!

Minden meg fog oldódni, ott a támogató család!

Boldog baba várást és kívánom hogy majd minden rendeződjön körülöttetek!

2014. júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azóta sok minden változott. A szüleim sem álltak már túl derűlátón ehhez. Titkon reméltem, a barátom meggondolja magát, de nem így lett, egyre durvábban adta tudtomra, nem akarja a gyereket.

Rászántam magam az abortuszra, részt is vettem az első kötelező elbeszélgetésen, ahol az ott lévő hölgy is inkább az abortuszt javasolta a helyzetemben.

Végül nem került rá sor, tegnap elvetéltem.

2014. júl. 17. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!