Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap egy kicsit megijedtem...

Tegnap egy kicsit megijedtem pedig a harmadik babámat várom! 3. -ik császár? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este voltam a dokimnál 30hetes terhes vagyok és most már beszéltünk a szülésről.Harmadik császárom lesz az előző nem egész két éve volt de akkor nem féltem ennyire pedig tisztába voltam vele akkor is hogy császározni fognak.Azt mondta az orvosom hogy a 38ik héten ki kell vennie a babámat mert nem szabad harmadik császárnál a végsőkig húzni, egybe felhozta a sterilizációt is hogy ha kérem elköt mivel ilyenkor már indokolt hogy többet ne szüljek de ha később kérem a mi városunkba ez a műtét 70ezer ft de így automatikus és a császárral együtt megcsinálja.Félek attól is hogy 8hét és itt az idő a babámat már nagyon várom hogy a karomba tartsam csak maga a műtéttől félek mert azt mondják minél több császár annál fájdalmasabb a felépülés (bár hozzá teszem az előző kettőnél is nagyon gyorsan felépültem) meg nem tudom hogy döntsek a sterilizációval kapcsolatba????

gondolom nem én vagyok itt az egyetlen kismama aki már ezen átesett.

Valakinek hasonló történések?


2010. jan. 7. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én is 3.babát várom, mindkettő császáros volt.

Én a 2.császár után gyorsabban gyógyultam, mint először, több ismerősömnek volt 3 császárja, mindegyikük azt mondta, nem volt fájdalmasabb a felépülés a 3. után, sőt.. Úgyhogy én is ebben bízom (bár gondolom sok minden befolyásolja a felépülést, milyen a hasfal,például)


Bár nekem is voltak -vannak kételyeim, már eldöntöttem, hogy biztos elköttetem magam, mert egy negyedik műtétre már tényleg nem mernék vállalkozni. Nem könnyű döntés, de szerintem így biztonságosabb, örülök neki, ha a 3. is rendben lesz.

Amúgy a gyerekeim 5, ill. 3,5 évesek, úgyhogy elég kicsi a korkülönbség is.


Nekem is azt mondta a doki, hogy esetleg már a 38.héten kiveszik a Picurt.Bízom benne, hogy rendben lesz minden, nálad is, és nálunk is.


Üdv,Ninuminu (34 hetes)

2010. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Igen szerintem én is így döntök a párom szeretné még a későbbiekben gyereket mert mindig nagy családra vágyott de tudom hogy nagyon rizikós!!

Nekem is kicsi lesz a korkülönbség kisfiam 4ésfél éves kislányom 21hós szóval a három pici együtt nő fel:)

Én úgy látom hogy műtét után azt a pár órát kell átvészelni és utána már nem nehéz legalább is az előző két gyermekemnél így volt remélem most se lesz másképp!!!Én mindkettő csemetémmel 2naposan baba mamás szobába voltunk, na ezt most nem hiszem hogy befogom vállalni mert rájöttem hogy kell az a pár nap pihi....

Boldog baba várást:)

2010. jan. 7. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

előző vagyok,

immár 10.napja boldog anyuka, megnyugtathatlak, semmivel sem rosszabb a 3. csáazár mint a többi.. Szerencsére elég gyorsan gyógyultam, nagyon tud motiválni, ha az embert két pici várja otthon!! Öt nap után engedtek ki, most már vérzésem sincs, semmi gond, alig fáj.

Lekötött a doki, a műtét nem tartott tőle sokkal tovább (gondolom, ez tényleg rutin)


Úgyhogy, ne izgulj, hamar túlesel rajta (ha még nem történt meg)


Minden jót, boldog babavárást!

2010. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást aranyos vagy és gratulálok!!De jó hogy Te már túl vagy rajta, már nekem sincs sok 1,5hét kb..már nagyon várjuk és már nem félek annyira, tudom hogy én is erős leszek az előző babáimnál is nagyon hamar felépültem, van kiért:)vagyis KIKért.

Jó egészséget és jó babázást kívánok Nektek!!

2010. febr. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!