Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhesen méhszáj...

28 hetes terhesen méhszáj érték 1000. Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
Egy hónapja már 2000 volt, mostanra megrövidült,fel van puhulva, de zárt. Doki sok pihenést javasolt,napi 3x2 mg-ot szedek, de ezek mellett is feszül sokat a hasam. Nem korai még az 1000es érték? Rövidülhet még jobban? Akkor mi lesz?
2014. júl. 10. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármiből lehet baj, de az a méhszájérték normálisnak mondható 28 hetesen. Nekem ilyenkor már nyitva volt több terhességemnél is, mégis időre születtek. Pihenés és magnézium mellett vsz. nem lesz gond, nyugi!
2014. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Pihenek sokat,remélem nem lesz gond, bár a hidegfront eléggé megvisel,feszül a pocakom, félek h elkezd nyílni a méhszájam...még bent kell tartani egy darabig :D
2014. júl. 10. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármi lehet normális,és lehet,hogy semmi sem az. Lehet,hogy valakinek egyik nap még 3000,másnap mégis megindul idő előtt a szülés. Mások meg nyitott méhszájjal vígan elvannak 40 hétig,és még csak nem is kímélik magukat.Pihenj sokat,ha bármi gyanús,hívd az orvost,inkább ne kockáztass.
2014. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 33 hetesen volt ennyi,és az orvos szigorúan pihenést írt elő,hogy bent maradjon még pár hetet. Végül 39 hetesen szültem.
2014. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 34 het elott 2100 ertek a hatar

ha ez alatt van akkor erdemes szexet hanyagolni es pihenni.

Minden verzes vagy haskemenyedes eseten a korhazat felhivni.

Szemely serint 28 hetessen 1000 ertekkel siman beutalnalak 48 oras megfigyelesre es celestone inj adnak be 2x 48 oran belul.

2014. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!