Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek cukros, ha a vércukors...

Lehetek cukros, ha a vércukorszintem normális?

Figyelt kérdés
A védőnő minden alkalommal cukrot talál a vizeletemben. Ezért mindig soron kívül kiírta nekem a vércukorvizsgálatot. Legutóbb 4,4 volt, evés után 4,6, ami jónak számít. Ennek ellenére már mondogatja, hogy szerinte diétázzak, meg terhesség után mindenképp nézessem meg magam. Igaz, hogy nagyon sokat iszom, éjjel is felriadok, hogy szomjas vagyok. Ez terhesség előtt is így volt. Ez tényleg lehet cukorbetegség?
2010. jan. 7. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem.6.0-ig jó
2010. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cukorterhelés fogja kimutatni ha baj van 7,8 értékig az is jó kismama esetén,ezt vizsgálat nélkül előre nem lehet megmondani.Feleslegesen nem kell diétázni.
2010. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom már megmondani, hogy hol olvastam, de a neten találtam valahol, hogy a terhesség alatt lehet a vizeletben úgy cukor, hogy nem cukorgbeteg a kismama. Mondjuk furcsáltam ezt, viszont ezt írták.

Viszont amondó vagyok, hogy szakemberhez kell ezzel fordulni, megcsinálni a terhelést (cukorszirup) és akkor kiderül majd, hogy cukros vagy-e vagy sem.

Ennélkül fals eredmények is születhetnek.

Minden jót!

(34. hetes cukros mami)

2010. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!