Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a felfázás tünetei, és...

Mik a felfázás tünetei, és hova kell ilyenkor fordulni?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam alja, és ha pisilek, elég kellemetlen, nem szúr, csak feszít. Lehet, hogy felfáztam. A háziorvoshoz kell fordulni, ha ez felfázás? 23 hetes vagyok.
2008. aug. 3. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen menj először a háziorvosodhoz. A felfázás tünete lehet még ha szúr, csíp a vizelet. Mindenképpen menj el ha erre gyanakodsz. Gyorsan kitudja zárni ő is. Vigyél magaddal reggeli első középsugaras vizeletet is. Akkor teszttel gyorsan megtudja nézni és hamar megnyugszol, vagy ha kell elküld laborba is, hogy megnézzék. A házi orvosod tud felírni neked megfelelő kezelést.

Szép napot és igyál sokat!

2008. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor holnap reggel az első dolgom lesz hozzá elmenni. Szép vasárnapot Neked is!
2008. aug. 3. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakori vizeletűrítés, közben szúró fájdalom. Esetleg a hüvelyi folyás állaga megváltozik, bár ez inkább fertőzésre utalna. De mindenképp menj el dokihoz, mert a felfázás fertőzésbe csaphat át. Én sajnos egy felfázás miatt veszítettem el anno az első babámat, igaz, az 5. héten.
2008. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!