Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csípő:86 derék: 66 mell:80 ....

Csípő:86 derék: 66 mell:80 . mamám jogosan "erős" kislányoz le?

Figyelt kérdés
mindig azt mondja rám milyen jó súlyban vagyok 167 cm /51 kg ami engem borzasztóan zavar már 2 éve lassan úgy érzem nekem ilyen eldeformált alakom van a méreteim alapján jogosan aggodalmaskodom mamám szavai miatt? S-es a ruhaméretem általában
2010. máj. 8. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az erős meg jó súlyban van a kövér szebb megfogalmazása, de nem tudom, hogy 167/51 aránnyal hol lennél kövér... Hány évesen vagy ennyi?
2010. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
16
2010. máj. 8. 14:21
 3/18 anonim ***** válasza:
hasonlóak a méreteink, csak én alacsonyabb és pár kilóval könnyebb vagyok... nekem meg mindenki azt mondja milyen jó alakom van , sőőt a párom azt mondja fel is szedhetnék pár kilót.. nem hiszem , hogy erős vagy. nem tudom a mamád milyen nő volt fiatal korában, de az biztos hogy valamiért azt szeretné ha kisebbségi komplexusod lenne.
2010. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ő mindig duci volt
2010. máj. 8. 14:22
 5/18 A kérdező kommentje:
mamámon kívűl nekem is mondták már páran ,hogy jó alakom van de ez az egy vélemény is úgy szíven szúrt voltam már nem is rég 49 kg is de akkor anya ellenőrizni kezdte az étkezéseim és 51-nél egyezett ki velem
2010. máj. 8. 14:23
 6/18 A kérdező kommentje:
azóta utálommagam tükrökbe úgy érzem egy hurkával egyenlő látvány lehetek..:(
2010. máj. 8. 14:24
 7/18 anonim ***** válasza:
nem vagy "erős" egyátalán! normális, jó súlyod van. lehet nincsenek pipaszár lábaid, és van alakod, de attól még nem vagy "jó súlyban". mondd meg a mamádnak hogy zavar mikor ezt mondja, és kérdezd meg hogy miért mondja?
2010. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ne is törődj a mamáddal. lehet, hogy csak a saját keserűségét vezeti le rajtad... nem tudom. nem értem egy nagyi miért mondana ilyet az unokájára mikor ezekkel a méretekkel nem lehetsz nagydarab . mondd meg neki hogy sajnálod hogy ilyen vagy de hát volt kitől rossz géneket örökölni :))):P
2010. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de én nem pont jó hanem vékony szeretnék lenni nem a BMI szerint hanem szerintem ha én elkezdek fogyózni+rendszeresen sportolni ilyen méretekkel kb mennyi idő míg elérném a vékony kategóriát?
2010. máj. 8. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:
hát de már vékony vagy.
2010. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!