Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legjobb terhességről...

Melyik a legjobb terhességről szóló, terheseknek való könyv?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, amiben nagyon sok minden benne van:Mikor mi történik, vizsgálatok, gyakorlati tanácsok,mit szabad mit nem, stb. Ha ajánlotok valamit, légyszi azt is írjátok meg, hogy hol tudom beszerzni, meg a kiadóját!
2008. aug. 3. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kismamák nagykönyve

2008. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam az "Az a kilenc hónap" című könyv a favorit...bár nincs tele képekkel a magzatról, viszont minden lehetséges kérdésre választ ad, sőt, még a szülés utáni időszak első fázisa is benne van.

Százszor olvastam el, soha nem voltak kételyeim, tök jól elmagyarázott mindent.


38. hetes kismama

2008. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindegyik könyvnek utánanézek.
2008. aug. 3. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem a kismamák nagykönyve totál nem jött be, sajna.

A terhességről nagyon kevés van benne....az utánna következőkből pedig találtam sokkal jobbat.

2008. aug. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anne Deans, azt hiszem a szerző, és A terhesség ABC-je a könyv címe. Állítólag nagyon jó, én csak beleolvasgattam a múltkor az Alexandra könyvesboltban.Az ára 5000 Ft körül van.

Ha terhes leszek én azt veszem meg biztosan.Addig babonából semmi ilyesmit nem vásárolok.

2008. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is a "Az a 9 hónap"-ra szavazok, annak is az átdolgozott, felújított, új borítóval ellátott változatára. Jóval részeltesebb, mint az előző változat és nagyon sok hasznos információ van benne. Nyugodtan tudom ajánlani, ha valakinek használható könyvre van szüksége.

Több infó a könyvről:

[link]

2010. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyértelműen a tantusz könyvek A terhesség könyve jött be. Mindent elmagyaráz, értettem és még vicces is. Mindenre kiterjedő, szuper könyv! [link]
2017. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!