Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha arra gondolok, hogy gyermek...

Ha arra gondolok, hogy gyermeken lesz mindig rögtön az jut eszembe, hogy fiam lesz, veletek is volt ilyen, végül bejött?

Figyelt kérdés
vagy miért rögtön ez villan be?
2014. júl. 12. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem bejött mindkétszer! Második terhességemnél a doki közölte 12 hetes uh-on, hogy kisfiam lesz. Én sírva fakadtam, hogy nem igaz! Én csak kislányként tudtam rá gondolni. Eltelt 3 hét, én majdnem beletörődtem, mire a következő uh-on megmutatta a punciját. Azóta minden egyes uh-on megmutatja magát, nehogy mégegyszer tévedjen a doki. :)
2014. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első babánknál meg sem fordult a fejemben, hogy fiunk lehet, csak lányként jutott az eszembe. Fiú lett :) Kb 2 mp volt, mire leesett, de egyből tudtam neki örülni. A másodiknál nem volt ilyen, ő lány lett.
2014. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én lányos anyukaként gondoltam magamra mindig, lányom lett, de fiúnak is örültem volna persze.
2014. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia! Én világ életemben lányt akartam (azzal viccelődtünk, hogy a fiút eladjuk a vaterán) aztán mikor terhes lettem végig ha arra gondoltam milyen lesz majd gondozni, mindig fiúnak képzeltem el, egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy akár lány is lehet. Fiú lett.
2014. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én mindig is tudtam, hogy fiam lesz. Lány nevem nem is volt.

Már a 14.héten mutogatta a kukiját...

2014. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer valaki mondta, hogy lányom lesz. Vagy 18 évig próbáltam magam szoktatni a gondolathoz, mert szívem mélyén fiús anyuka szerettem volna lenni. 11 hetesen láttam uh-n először a babám, és akkor választottunk neki nevet. Csak fiú nevet, fel sem merült lány név. Végig tudtam, hogy fiú, és így is lett.
2014. júl. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 12.héten mondták hogy kislányom lesz.Ennek ellenére az uh előtt és az után is mindig azt álmodtam hogy kisfiam van.Pedig igazából lányt szerettünk volna. Fiú nevünk nem is volt. És kislányom is lett!
2014. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én akaratomon kívűl a fiús cuccokat néztem a fiamnak!! Egyszer sem néztem meg a lány cuccokat! De tényleg akaratlanul....és fiam született:)
2014. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én TUDTAM, hogy fiú. A doki is látta a kis kukacát. Eltelt 3 hó, kb 6-7 hónapos voltam, amikor közölte, hogy 100%, lány, valami árnyék lehetett a kukacka :( ma már mindig nevetünk, a csajszival együtt, ha felidézzük, nem is tudom elképzelni már, hogy fiút akartam, és annyira éreztem, hogy az, de mégsem.
2014. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
en tudatosan ket gyereket akartam: eloszor fiut, majd lanyt. de vhanyszor elkepzeltem vmit a gydrekemmel kapcsolatpsan, mindig egy szem fiu ugrott be. igy is lett. es vszinuleg mar igy is marad...
2014. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!