Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 30. hét után milyen gyakran...

A 30. hét után milyen gyakran kellett menned a fogadott orvosodhoz?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk havonta egyszer, uh-ra, a 36 hét után pedig hetente egyszer ctg vizsgálatra, majd a 40. hét után naponta ctg-re.
2014. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ctgre lehet menni simán a kórházba is? Vagy elvárja a doki, hogy a magánrendelésére menjek?
2014. júl. 13. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem 3 hetente néz meg (a 30. hét előtt is, elég nyűgös terhességem van), az első babánál kb havonta 1x voltam (azt nagyon jól viseltem/bírtam). Én most töltöttem a 30. hetet, voltam nála u.h-on, kedden megyek vizsgálatra (akkor kapok beutalót a vérvételre is), majd a 34. héten kenetvétel, 36. héten uh, azután nst. Ezt viszont nálunk mindig a kórházban csinálják, és ha kész vagy be kell mutatni a dokinak. Az előző babámnál nem is kellett közvetlenül neki vinnem, hanem aki volt a terhesgondozáson épp doki, az megnézte lepecsételte, hogy minden oké (nem vizsgált) és kész. Persze aztán ha mentem a magánrendelésre ő is ránézett, az utolsókat meg pl úgy csinálta, hogy mikor ügyeletes volt akkor kellett bemennem délután, estefelé és az osztályon megcsinálta. Egyébként szerintem ez kórház és orvos függő is, kérdezz rá.
2014. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 28, 32, 35 és 38 hetesen voltam a magándokimnál. Nstre.a.kórházba mentem vagy akkor amikor a szülésznőm volt ügyeletben vagy akkor amikor a.fogadott dokim.
2014. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanugy havonta.viszont a 36.hettol mar hetente ctg de a korhazba hi ott mar akkor.
2014. júl. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. nálunk úgy van, hogy ha van fogadott szülésznőd is, akkor ctg-re hozzá küld, a kórházba. de ha nincs, akkor mehetsz a magánrendelőbe is. neki nyilván kényelmesebb ha a kórházba mész mert akkor egyel kevesebb dolga van. Viszont a 40. hét utáni, napi ctg az mindenképp a kórházban történik már.
2014. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Terhesség eleje óta havonta egyszer kellett mennem a fogadott orvosomhoz vizsgálatra. Most a 30. héten mondta, hogy innentől kezdve 3 hetente menjek. De így is úgy kaptam csak időpontot, hogy majdnem 4. héten megyek, mert sok kismamája van, sokan járnak hozzá és tele a naptár. Ráadásul a végén NST után a klinikán megvizsgál majd és nem kell magánrendelésre mennem hozzá, így az utolsó alkalmakkor fizetnem se kell. Legalábbis tesóimnál így volt, ők is nála szültek. :)
2014. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!