Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák volt valakinek a 120...

Kismamák volt valakinek a 120 perces cukorterhelés után ilyen alacsony cukra?

Figyelt kérdés

Mert még nem sikerült orvoshoz mennem ,illetve 23-ára van időpontom hozzá, de addig is kell ezzel csinálnom valamit aggódom terhelés után 2,41 re lement!!

Nincsenek tüneteim ,nem szoktam elájulni , nem vagyok farkaséhes meg semmi!!

Köszönöm előre is

üdv egy 26 hetes kismama


2014. júl. 13. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Itt volt a napokban egy hasonló kérdés...
2014. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mindkét terhességem cukros terhelése után az alsó érték alatt volt a cukrom nekem is.Talán nem volt ennyire alacsony,de az biztos,hogy az alsó értéket sem érte el.

Nekem nem mondtak semmit,csak hogy mindig legyen nálam valami kis keksz,enni való,nehogy rosszul legyek.De mondjuk ezt tapasztalatból tudtam,mert 1-2x előfordult,hogy majdnem elájultam...

2014. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondták, hogy ha a 2 órás eredmény 7 fölé megy illetve az éhgyomri szint alá sűlyed akkor egyaránt diétára fogják a kismamát.
2014. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat itt nem az volt a kérdés hogy volt e már hanem az alacsony cukorszintről!!


Az első szülésem után el is ájultam mikor a szülőszobából kitoltak lehet ott is a cukor rendetlenkedett??

De szerintem inkább alacsony mint magas!

2014. júl. 13. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok,nekem nem mondtak diétát,lehet nem volt ennyire alacsony,már nem emlékszem.

De első szülésem után én is majdnem elájultam,még órákkal később is kitoltak mikor pisilni kellett,nem tudtam kimenni!Szerintem köze van a cukorhoz...

De ha ez megnyugtat a 2.szülésem után tök jól voltam:)

2014. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az elso terhessegemnel magas volt a terheleses ertek, hetente jartam a diabetologiara es talalkoztam olyannal, aki pont amiatt jart, mert tul alacsony volt a cukra.

(Nekem egy ido utan nagyon ugralt, iszonyuan le tudott esni, en is elajultam - az uttest kozepen, a zebran 27 hetesen hasre estem kitamasztas nelkul - ugyhogy megertem, ha van olyan hely, abol ezt komolyan veszik.)

Biztos neked is megmondja a doki kell-e valamire figyelned.

2014. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Itt a kérdésed itt is kaptál normális választ és még neked állt fejebb. Azért ne nézd hülyének az embert!!mert azért ott nem tartunk hogy megmondjuk mit ehetsz és mit nem!!hú te.....inkább nem minősitelek.36hkm

2014. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó pontosan azért irtam ki másképp a kérdésemet mert nem kaptam NORMÁLIS VÁLASZT nem gondolod?

Mert senki nem irta hogy veszélyben van e a babám és hogy menjek e gyorsan orvoshoz,!

De különben is más is van aki ennyiszer irja ki és azt gondolom hogy annyiszor írom ki ahányszor akarom nem tiltja az oldal szabályzata!

És ha zavar nem kell válaszolni ennyi a titka!!

2014. júl. 14. 11:07
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Senki nem mondta hogy veszélyben van a babád ó te szegény akkor tanulj meg mondatot értelmezni... Arról nem mi tehetünk hogy nem fogod fel a mit olvasol....
2014. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

A kérdező kommentje:


Beszéltem a védőnővel és azt mondta , nem rossz eredmény sőt azt jelenti hogy a picikének is működik az inzulintermelése és próbáljak meg 2 óránként egy két falatot enni ,csoki ,fél kifli egy kis tej !!

ÉN is ugy gondoltam hogy a magas cukor rosszabb nem az alacsony!!

Köszi a választ mindenkinek



Akkor miről is beszélünk ha a védőnő sem mondta hogy veszélyben lenne a babád.... De ostoba nő lehetsz...

2014. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!