Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akiknek az...

Vannak itt olyanok akiknek az ellenanyag-szűrési eredménye pozitív lett?

Figyelt kérdés
most lépek a 36.hétbe ,én rh- vagyok a párom rh+ , ma voltam a védőnőnél aki még csak a 28. heti ellenanyag-szűrési eredményemet kapta meg ...azon pozitív eredmény van . A vörösvérsejti ellenes antitest : anti- Lea. A 32.hetes még várat magára valahol ,,kallódik, :( A héten megyek a 36 hetes szűrésre. Mennyire kell megijednem ettől a dologtól ?? mennyire veszélyes ez ??? A 16.héten levették a polipomat de anti-D.t nem kaptam , mondván hogy a vérzést nem a méhlepény okozta hanem a polip. A védőnő szerint maximum elöbb lesz a szülés ha továbbra is fennáll az ellenanyag termelés...és sárgább lesz a Babó :S Valaki volt /van ebben a ,,cipőben,, ???

2014. júl. 15. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos en meg ezt nem tapasztaltam de nemreg szult ismerosom, es ugyenez volt a problemaja. Az ellenanyag miatt szules utan kapott szurit, a baba idoben szuletett es semmi baja!!:)

Remelem igy is tudtam kicsit segiteni.

2014. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! En is RH- vagyok, es nekem azonnal adtak anti-D injekciot, m barmifele verzes - tehat az mindegy, h mi okozza - a szervezetben a terhesseg alatt beindithatja az ellenanyag termelest. En ugy tudom, h idoben kell megkapni az injekciot, kulonben visszafordithatatlan a folyamat, m az mar keso, ha a szervezet elkezdi termelni az ellenanyagot. Ez veszelyes lehet a babara.


Ha a 36. hetben vagy, akkor mar kozel a szules, tehat gondolom azert nem akarnak adni, m igy nem veszelyes a mostani babara, DE a kesobbi terhessegeidre viszont igen.

2014. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!