Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyi lehet még...

Szerintetek mennyi lehet még hátra?

Figyelt kérdés
ma voltam uh.on (38 hetesnek felel meg a baba, 2 héttel nagyobb mensi szerint 36 hetes) méretei teljesen jók, 3270 g becsülték, magzatvíz normális, átlagos, méhlepény nem kezdett el érni "gyönyörű" így mondták, 3 hete volt a méhszájam C2000 Hasam úgy látom lejjebb ment és érzem is mert könnyebb a légvétel...sokat keményedek, magnézium tilos már:-) szerintetek??
2014. júl. 15. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármilyen tüneted lehet, ezt senki nem tudja megmondani... Én is nagyon várom már, sokat jóslózom, lent van a hasam, nyílok is, de lehet ma éjjel, lehet 42. héten dönt úhy, hogy kibújik. Valahogy már csak kibírjuk a végéig:)
2014. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a 2000-es méhszáj teljesen normális, nekem 30. héttől az van, de van akinek kezdetektől. a has is leszállhat akár már a 30. héten. a keményedés nekem 35. héttől rendszeres.

szóval mindezek alapján semmi nem utal arra, hogy a kiírtnál előbb szülj, de arra sem, hogy túlhord. majd kijön ha jönni akar, figyeld a jeleket.

2014. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!