Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes és pár napos terhes...

5 hetes és pár napos terhes vagyok egy kicsit meg vagyok rémülve, ez normális?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok 4 erőteljes pozitív teszt után tegnap a párommal elmentünk a János kórházba egy vizsgálatra ahol megállapították,hogy valóban terhességről van szó és mindjárt 2 petezsákot mutatott az orvos szerint elég valószínű,hogy ikreink lesznek.Egy hét múlva ha már biztosan lesz szívhang akkor dől el,hogy marad 2 baba vagy csak egy.Nagyon izgulok.Mennyi az esély arra,hogy mindkettő baba megmarad?Milyen vitamint szedjek?Normális ha éjszakánként nemtudok aludni és 2-3 óránként felébredek?Fáj a derekam és szurkál a hasam?Bocsi a hülye kérdésekért...
2014. júl. 16. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is megijedtem egy kicsit mikor megtudtam, hiába terveztük. Aztán az ijedtség átváltott hatalmas örömbe. Sokféle terhesvitamin van, kérdezd meg a nőgyógyászt, vagy a gyógyszerészt. Biztos az izgalomtól nem tudsz aludni. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj, ha idegeskedsz, a pici(k)nek árthatsz vele. Hogy mennyi az esély a két babárara...Azt majd a természet dönti el úgyis, bocsi, ha durva voltam, nem akartam.
2014. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagyis babára
2014. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Szedj folsavat, magnéziumot, kálciumot, jódot (jódaqua), ha ideges vagy homeopátiás Sedatif pc-t. Nagyon jók a Schüssler-sók is. Normális, hogy felébredsz és az is , hogy para van. Mennyi az esély az ikrekre? 50%.Vagy maradnak ketten, vagy nem. Egyébként szerintem jó helyen jársz, én a Jánosban születtem 39 éve és ott szültem 9 hónapja. Kiváló hely. Ki a dokid?
2014. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még orvosválasztás előtt állok!Tegnap egy doktornő vizsgált meg ,őszintén szólva nem találtam annyira kedvesnek és valahogy mégis férfi doki kellene.Tudtok egy megbízható jó fej türelmes dokit???.Szimpatikus a János Kórház egyenlőre.Nézegetem a dokikat..De szóba jöhet a Szent István vagy a Honvéd is.Tényleg tanácstalan vagyok.
2014. júl. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!