Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrém eset: negatív tesztek,...

Extrém eset: negatív tesztek, menstruáció szerű vérzés, mégis terhesség, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Vagyunk itt egy páran, akik reménykedünk, és minden tünetet árgus szemmel figyelünk, akkor is , ha mondjuk megjön (hiszen sokan vannak, akiknek "megjött", és mégis volt baba), vagy ha negatív a teszt (szintén több olyan hozzászólást lehet találni, akiknél csak egész későn, vagy egyáltalán nem lett pozitív a teszt), vagy ha megszakítással fogant a baba (dehát az előváladékban is lehet életképes sperma, és különben i, szintén van egy csomó megszakításosan fogant baba).


Én a olyan történetekre lennék kíváncsi, ahol nem mutatta a teszt, és még piros vérzés is volt, ami késő, vagy korai menstruációnak tűnt, esetleg több hónapon keresztül előfordult.


Még ha ezek az esetek ritkák, és nagyon szélsőségesek is, ha valaki ilyen jár itt, és olvassa ezt a kérdést, kérem, hogy ne habozzon válaszolni. :)



2014. júl. 16. 14:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Az írásbeli pontatlanságokért elnézést, a zárójelben lévő mondatokat pedig kicsit vicceskedve értsétek. VISZONT komoly válaszokat írjatok légyszi, és csak olyanok, akiknél a fenti 3 dologból legalább az első kettő fennállt.
2014. júl. 16. 14:47
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem április 3án volt meg aztán 21 én is 3 napig rendes mennyiségű vérzés persze a nem várt napja csak május eleje lett volna azt hiszem 1-je pont akkor csináltam tesztet negatív lett majd 2 héttel utána már pozitív :) jah és a rendes nem várt napon éreztem nagyon erős fájdalmat a derekamba meg a térdeimbe.3 év után sikerült persze nem is védekeztünk ez idő alatt kicsit soká jött de itt van:)
2014. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod, reményt ad a reménytelenségben:)

Milyen tüneteid voltak?

2014. júl. 16. 19:44
 4/7 A kérdező kommentje:
És persze gratulálok!! Azóta pecsételés nem volt?
2014. júl. 16. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Azóta nem de nem is kellene hogy legyen mert az baj ..tünetek hát egyszer megszédültem meg puffadt a hasam estére de nagyon és kicsit fájt is már.
2014. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly márciusban normálisan megjött, normális ideig volt. Aztán áprilisban kimaradt, kicsit rosszul is voltam, de a teszt negatív lett. Májusban megint megjött, de rövidebb ideig tartott. Júliusban szintén ez, augusztusban teszteltem, pozítiv lett, doki közölte, hogy 5 hónapos terhes vagyok :) Nem nagyon látszódott, mert elég hátul ágyazodott be, de természetes úton szültem, 39. héten és már 7 hónapos a kislány :) Szóval, ne add fel a teszt is tévedhet :)
2014. júl. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem végül tévedett a teszt, ésa menstruáció jelzett jól, úy néz ki, nincs baba.
2014. júl. 21. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!