Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolso trimeszterben levö...

Utolso trimeszterben levö kismamák, hogy viselitek állapototokat?

Figyelt kérdés
Én 34hkm vagyok...néha egész jo néha meg már nagyon tullennék rajta.Aludni sem nagyon birok már (pláne nem joizüt),melegem is van,a lábaim is dagadnak...nagyon várom már pici kislányunkat.Azért is hogy láthassam végre meg babázhassak,meg kicsit azért is hogy fizikailag kicsit megkönnyebbüljek :) A hasam is szép nagyocska már.

2014. júl. 16. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyom jól birom viszonylag a lábdagadás nekem nincs szerencsére a többi tünet nekem is megvan. Én is nagyon várom hogy a kezembe legyen végre nyugisabb leszek én is. Most megyek nst re később leszek addig is minden jót!! :)
2014. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod,nektek is a legjobbakat :)
2014. júl. 16. 17:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Már nagyon nehezen.Sehogy sem jó.Nem dagadok szerencsére.Visszatért a hányingerem.Hatalmas már a hasam így az alvás is nehezen megy.39hetes vagyok
2014. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 37 hetet, és nem szépítem, én már nagyon nehezen viselem...

Eddig álom volt minden nap, de így a végére bedagadtam, a víztől nem csak a lábam fáj, hanem a kezem is (főleg este), apró dolgot (pl tűt) nem tudok már megfogni, ingerült is lettem, meg nagyon érzékeny (hiába tudom, nem tudom kontrollálni), aludni alig tudok, mert óriási a pocakom és nem találom a kényelmes pozíciót(minden jel arra mutat, hogy nagy babám lesz), a férjem meg hogy már ilyen nagy a pocakom, nem mer este úgy aludni, ahogy eddig (összeölelkezve), mert fél, hogy megrúg, így már ő is nagyon hiányzik, emiatt is nyüglődöm...

Na de ez mind semmiség azért cserébe, hogy napokon belül a kezemben tarthatom a mi kis drágánkat :) és tudom, hogy erre az időszakra is úgy fogok visszagondolni, hogy "nem is volt olyan nehéz, a lényeg, hogy Ő velünk van" :)


Könnyű szülést mindenkinek :)

2014. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én teljesen jól vagyok, leszámítva hogy 20 kg felett híztam. nekem is dagadnak egy kicsit a lábaim, de egyáltalán nem vészes. sokat mozogtam a terhesség alatt, egyrészt a jogosítványomat csináltam, másrészt kapálgattam, kertészkedem egész a mai napig, talán ezért viselem ilyen jól. A méhszájam egy napja nyílt ki, remélem hogy hamarosan meg indul a szülés, mert egy hét túlhordásban vagyok, és lelkileg azért már én is türelmetlenkedem :)

A hasam eléggé viszket, feszül rajta a bőr, csíkos, ez az egy még zavar. kitartást nektek, hétfőn hideg front ;)


40+7 hkm

2014. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem irigylem a még nagyobb pocakosokat!

Én még csak 30 hetes vagyok, de legszívesebben előrepörgetném az időt, hogy túl legyünk már rajta. Akkora a hasam, mintha ikreket várnék, mióta kijött ez a meleg, azóta duplára dagadt a lábam, papucson kívül semmi se megy rá. A munkát is nehezen bírom, odabent is olyan meleg van, mintha a napon lennénk. És nagyon jól esne délutánonként pár óra alvás. Hiába tudok még mindig remekül aludni éjszakánként, nehezen kelek fel reggel.

2014. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na megjöttem nst-röl minden rendben van csak lusta volt a picur. :) Levert a víz pedig 15 percre lakom a kórháztól gyalog. Hát csajok ez már a éghajrá. Kitartás mindenkinek. Könnyű szülést.36hkm
2014. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok, és szerintem egész jól viselem. Bàr kéz és lábdagadás nekem is van. Nagyon ég a gyomrom, nehezen alszom a melegtől. De nincs nagy pocim, mindent meg tudok csinálni, próbàltam aktív maradni. :) nem mondom, hogy néha nem lennék màr túl rajta szívesen, de többnyire jól elvagyok.
2014. júl. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én hiába probálok aktivkodni olyan nagyon nem megy.A lábfájásom már szinte a terhességem elsö napjátol megvan,és ahogy jötttek fel a kilok (mert azért szedtem fel rendesen) csak egyre rosszabb lett.Igy ha akarok sem tudok sokmindent csinálni.A gyomoréges nekem is igen aktiv,kaptam rá gyogyszert de nemsokat hassznál.Ezen már csak a szülés segithet :D Bár mivel elsö babám attol is meg vagyok rémülve picit,de igyekszek nemgondolni rá.A lényeg hogy a karjaimban tarthassam végre :) Mindenkinek sok szerencsét és kitartást :)
2014. júl. 17. 12:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyomorégésre tudom ajánlani a salvuz vizet a legjobb nyugodtan ihatod kúra szerüen.
2014. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!